102 PARAŠAI

Adresuota: AB Lietuvos paštas
Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Karolis P... 2019-10-07 / 14:28
2 Jūratė ... Kaunas 2019-10-07 / 13:56
3 Jonas P... Nenesa siunciu, lapeliu apie siuntas taip pat, mokame pilna kaina uz paslauga bet jos negauname 2019-10-07 / 13:10
4 Jurij V... Nei lapelių, nei sms o ką jau kalbėti apie siuntų pristatymą jokios pristatymo informacijos !!! Vilnius 2019-10-06 / 21:50
5 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-10-05 / 13:28
6 Eglė N... Akivaizdu, kad pašto skyrius neaprėpia jam tenkačios teritorijos. Skyriuje kada beateisi, eilės milžiniškos, o dirba viena ar dvi darbuotojos. Buvo atvejis, kai nebuvo atnešta siunta, nes manęs „nebuvo namie“, nors visą dieną buvau namuose. Pašto skyrius yra labai nepatogus mamos su vaikais. 2019-10-05 / 11:23
7 Neskelbiamas asmuo Nepristato nei mazu siuntu, nei pranesimo apie jas, nei is banko uzsakytu korteliu!!!! Kosmaras, o ne pastas! Vilnius 2019-10-05 / 07:37
8 Neskelbiamas asmuo Tikrai didelės problemos dėl siuntų. Vilnius 2019-10-04 / 16:25
9 Neskelbiamas asmuo Nepristato mazu siuntu, o kartais net pranesimo negauname. O karta gave pranesima, jog nepavyko pristatyti siuntos (nors visa diena buvome namie) vyras vakare po darbo nuvaziaves i pasta jos taip pat negavo, nes ji dar buvo neatvykusi is paskirstymo centro. Teko kita diena vel vaziuoti, stoveti eilej ir tiketis, kad ta siunta jau paste. Vilnius 2019-10-04 / 11:32
10 Viktorija S... Vilnius 2019-10-04 / 08:20
11 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-10-03 / 21:28
12 Neskelbiamas asmuo 2019-10-03 / 18:26
13 Vitalija T... Visada laukiu pastininko namie, kai turi ateit siunta, stebiu sekimą, domofonas ir duru skambutis veikia, o manes "neranda" namie. O nuėjus i pasta visada laukia siaubingas stovejimas eilese su pensininkais nuo 30 iki 60min!!!! Darykit atskira eile mokantiems uz paslaugas ir atsiimantiems siuntas, o daugiau demesio skirkit savo tiesioginei PAŠTO FUNKCIJAI, zmones tikisi ateje pas jus issiusti ir atsiimti siunta, o ne stovet eilej kaip sovietmeciu. Vilnius 2019-10-03 / 17:22
14 Laura M... Vilnius 2019-10-03 / 16:41
15 Mindaugas J... Vakar ir šiandien, visą dieną buvau namuose ir laukiau atkeliaujančios siuntos. Ir šiandien ryte gavau SMS jog registruotą siuntą galiu atsiimti 43 pašto skyriuje. Toks vaizdas lyg papildomai mokame už pristatymą, bet pašto darbuotojai net nesivargina pristatinėti. Jau net nekalbu kiek kartų nešiau ne mano butui adresuotą laišką į kitą namą. Tikriausiai tingi vaikštinėti, užeina į pirmą laiptinę ir viską išmėto po atsitiktines dėžutes, "juk kaimynai, išsirūšiuos..." Vilnius 2019-10-03 / 16:40
16 Agne A... Negavau 2 man skirtų prenumeratos žurnalų Vilnius 2019-10-03 / 15:30
17 Neskelbiamas asmuo Esu labai pasipiktinus aplaidžiu pašto darbuotojų darbu, dingstančiomis siuntomis, registruotų siuntų nepristatymu ir neinformavimu apie siuntų registruotų siuntų gavimą Vilnius 2019-10-03 / 15:19
18 Kristina S... Visiška netvarka šiame skyriuje. 2019-10-03 / 14:38
19 Loreta P... Vilnius 2019-10-03 / 14:17
20 Vytautas ... Vilnius 2019-10-03 / 14:01
21 Neskelbiamas asmuo Per 2 mėn negauta nei pranešimo apie siuntą, nei laiškų iš banko. Siunta tupėjo pašte, nedaug trūko, kad siųstu atgal. Negautas nei pranešimas, kad bandyta įteikt, nei kad siunta išvis yra. Pašte pirmą kartą atsisakė ieškoti, antrą kartą peržiūrėjo ir atidavė. O kur dingsta siunčiamos banko kortelės, jau pakartotinai laukiu ir nieko nėra Vilnius 2019-10-03 / 13:53
22 Neskelbiamas asmuo Vilnius 2019-10-03 / 13:53
23 Neskelbiamas asmuo Labai prastas pašto darbuotojų darbas būtent 43 pašte. Teko ne kartą susidurti su palaidaus pašto darbuotojų darbo: neiteikti laivai svarbus registruoti laiškai, siuntos net ne atiduodamos, laiskininkas apskritai vengia įeiti į namą, tik pasižiūri pro langą. Vilnius 2019-10-03 / 13:50
24 Ignas J... Nesu gavęs nė vienos siuntos į namus iš kokių 15 per pastaruosius keletą metų Vilnius 2019-10-03 / 13:40
25 Žilvinas K... Siuntos neatkeliauja jau daugiau nei 2 mėnesius. 2019-10-03 / 13:05
26 Vytautas J... Įmonė, veikianti kasdien, su administratore tarpdudyje, kuri sutinka kiekvieną lankytoją - ir tai gauname lapelį kad nepavyko pristatyti. KAIP??? Naktį pristatinėja??? Apie prenumeratas namų adresu jau pamiršom kad kažką turim gauti, pora žurnalų nebeateina nuo kovo mėn. BLOGAI LABAI. Vilnius 2019-10-03 / 11:43
27 Neskelbiamas asmuo Neinformuoja apie atėjusias siuntas, neatneša. 2019-10-03 / 11:42
28 Neskelbiamas asmuo Sistemoje tikrinant informacija apie siuntas, rodo, kad nepavyko iteikti, nors visa diena budavau namie. Tiksliau niekas net nebande iteikti. Pasiteiravus paste, atsakydavo, kad su liftu niekas iki 7 auksto nesikels. Parasiau prasyma, kad siuo adresu siuntu nenestu, nes vistiek ju neatnesa, o gaistasi laikas, kol pastininkas su ale paimta siunta grizta i pasta ir galima tik veliau ja pasiimti. Vilnius 2019-10-03 / 10:32
29 Darius ... Randau lapelį, kad nerado namie. Nors sirgau ir pragulėjau lovoje. Vilnius 2019-10-03 / 10:28
30 Neskelbiamas asmuo Šiuo metu laukiame maždaug 10 siuntų, kurios turėjo atvykti jau prieš dvi savaites. Suprantama, kad trūksta darbuotojų ir t.t. bet kai lauki nevisiškai pigaus siuntinio tai manęs neguodžia. Labai apmudu, kad dar paštas pasakoja, kad tvarkosi, atsinaujina ir t.t. Vilnius 2019-10-03 / 10:08

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!