102 PARAŠAI

Adresuota: AB Lietuvos paštas
Kategorija:
# Vardas Komentaras
61 Rasa (Vilnius)
2019-10-02 / 23:19
Per paskutinius trejus mėnesius gaunu ne visus laiškus dėl komunalinių paslaugų, neatkeliavo banko kortelė, draudimo dokumentai, pora prenumeruotų žurnalų.
62 Rūta (Vilnius)
2019-10-02 / 23:18
Daug siuntų išsiųstos atgal negavus pranešimų. Pašto darbuotojos labai puikios, tačiau kas darosi su siuntom, tai košmaras! Svarbaus laiško negavau į pašto dėžutę
63 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-02 / 23:15
Paskutinis atvejis - negavau banko kortelės. Pranešimai tiek apie paprastas, tiek registruotas siuntas arba atkeliauja po 2-3 savaičių (lyginant su pašto antspaudu) arba iš vis neateina. Apie tai, kad į namus užneštų, tai iš vis nėra buvę. Pastoviai mūsų laiptinėje randu pranešimus apie siuntas kitų namų, o dažniausiai net kitų gatvių gyventojams... VISIŠKA BETVARKĖ!
64 Neskelbiama
2019-10-02 / 23:01
negaunam siuntų, negaunam pranešimų, ko pasekoje siuntos iškeliauja atgal siuntėjui, banko kortelės taip pat nesulaukiam. Eilės laaaabai didelės pašte, bet aptarnaujančios moterys labai malonios.
65 Ignas (Vilnius)
2019-10-02 / 23:00
66 Agne (Vilnius)
2019-10-02 / 22:55
Visiska netvarka paste, nenesami piktybiskai registruoti laiskai ir siuntiniai! Lapuka tesugeba imesti i pasta su kokentaru nepavyko iteikti siuntos, nors visa diena namie! O po to su mazu vaiku tenka vaziuoti i pasta ir stoveti eilese po 30min!!!
67 Kristina (Vilnius)
2019-10-02 / 22:54
Esu taip ir negavusi financiškai brangios siuntos. Ieškojau pašte, bet, siuntinys buvo išsiūstas paprasta siunta, tad atkasti galų nepavyko. Ant voko visad nurodytas gavėjo tel. Nr., bet situacijos apie siuntos gavimo informavimą, negerina. Registruotos siuntos nesu gavusi į namus. Pašto darbuotojai minėjo, jog Jonažolių gatvei jie paštininkų neturi.
68 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-02 / 22:54
Negavau banko kortelės, nors iš banko patvirtinimą, kad kortelė išsiųsta, gavau. Ieškojau kortelės pašte, nerado. Kortelės negavau iki šiol, teko užsisakyti dar kartą ir atsiimti banko skyriuje.
69 Kristina (Vilnius)
2019-10-02 / 22:48
Pašto skyrius antrame aukšte, nepritaikytas mamoms su mažais vaikais bei neįgaliesiems. Po kelių dingusių siuntinių ( nebuvo bei lapelio, nei sms, pašto darbuotojos gal dėl laiko stokos, gal šiaip atsisakė ieškoti neregistruotos siuntos ) vengiu ryšių su lietuvos paštu kiek įmanoma.
70 Neskelbiama
2019-10-02 / 22:48
Visiškai neatlieka savo funkcijų ( neinformuoja ir nepristato siuntų, nuolat supainioja Jonažolių ir Neužmirštuolių gatves)
71 Živilė
2019-10-02 / 22:47
72 Juventa
2019-10-02 / 22:45
Esu nepatenkinta pašto darbu.
73 Kristina (Vilnius)
2019-10-02 / 22:45
Visiškai netenkina paslaugų kokybė. Apie registruotas siuntas pranešimų negaunu, jos guli ilgą laiką, taigi net pakartotinių pranešimų negaunu. Laiku, kai tikrai buvau namuose, sistemoje pažymėta, kad manęs nerado namuose. Pradingo du kartus siųsti laiškai su dokumentais.
74 Marija (Vilnius)
2019-10-02 / 22:41
1.Visada reikia eiti į paštą ieškoti siuntos, nes nors ir būnu namuose visada randu užrašą sistemoje, kad nerado. 2. Apakritai yra nepranešama dažnai apie registruotas siuntas, ko pasekoje jau būna po termino ir išsiunčiamos atgal.. 3. Siuntų nepristato į namus. 4. Dažnai į pašto dėžutę yra primetama kitų, kaimyninių adresų laiškai. Pvz, kaimyninio namo. Tikrai manau, kad neturiu eiti ir nešioti kaimynams laiškų.
75 Vestina
2019-10-02 / 22:40
76 Linas
2019-10-02 / 22:39
Negavau pranešimo apie reg.laišką, kai nuėjau į paštą ieškoti ir paklausiau, kodėl negavau pranešimo, paštininkė NUSIJUOKĖ “ai čia paštininko kaltė”. Nejuokinga, kai lauki svarbių dokumentų!
77 Gytis (Vilnius)
2019-10-02 / 22:39
Nusibodo pašto nesąmonės. Registruotos siuntos ar laiškai nepristatomi, tik įmetamas lapelis aoue siuntą. pašto dėžutėse pastoviai svetimi laiškai su Neužmirštuolių gatvės adresais. Dingsta prenumeruojamas žurnalas.
78 Valdas (Vilnius)
2019-10-02 / 22:33
Dirbu iš namų ir visada meluoja kad nieko nebuvo namuose. Pašte eilės kur po puse valandos reikia laukti. Kartais net ir sulaukus eilės, siuntos neranda.
79 Neskelbiama
2019-10-02 / 22:27
80 Karolis (Vilnius)
2019-10-02 / 22:26
Negaunami bankų, dabar jau ne kartą, siųsti laiškai su kortelėmis.
81 Indra (Vilnius)
2019-10-02 / 22:22
Turėjau ieškoti registruoto laiško pašte, prieš tai sužinoti iš siuntėjo numerį - negavau jokio pranešimo, kad gautas registruotas laiškas.
82 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-02 / 22:21
Kokybė apgailėtiną. Siuntų nepristago,meluoja kad nebuvome namuose. Nuėjus į paštą bendrauja nemandagiai, sugeba nerastibpaste esančių siuntų iš pirmo karto.
83 Agnė
2019-10-02 / 22:20
Visiskai nusivylusi pasto darbu. Negauname laisku. Nei registruotu nei neregistruotu.
84 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-02 / 22:19
Registruotos korespondencijos turi ieskoti pats, nes negauni jokio pranesimo - nei lapeliu, nei sms. Nesvarbu ar tai siunta, laiskas ar koks kitas svarbus dokumentas su galiojimo data, pvz. saukimas i teisma... Jei nezinai reikiamo korespondencijos numeriuko, skyriaus darbuotojos savo sistemose pagal pavarde taip pat nesugeba surasti.
85 Gytis
2019-10-02 / 22:18
Dingsta net ir neregistruotos siuntos
86 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-02 / 22:17
Dažniausiai nuėjus į paštą reikia laukti pusvalandį kol pasieksi darbuotoją, dažnai negauni nei lapelio, nei sms žinutės apie atėjusią siuntą. Atėjus į paštą dažniausiai nerandamos siuntos, būna arba pasimetusios arba jau siunčiamos atgal. Paskutiniu metu negavau sąskaitos už šiukšlių išvežimą, kuri buvo išsiųsta, dėl to turėjau padengti skolos adm. mokestį, per šito pašto neatsakingą darbą patyriau nuostolių. Būtina keisti pašto patalpas, didinti žmonių skaičių, rinktis atsakingus darbuotojus.
87 Gabriele
2019-10-02 / 22:17
Nenesamos siuntos i namus ir lapeliai apie siuntas, eiles siaubingos
88 Neskelbiama (Vilnius)
2019-10-02 / 22:17
89 Sigita
2019-10-02 / 22:10
Kažkur dingsta laiškai ir siuntos
90 Martynas (Vilnius)
2019-10-02 / 22:09
Dingsta laiškai ir siuntos.