91 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Edvinas (Klaipėda)
2020-04-29 / 00:17
2 Žilvinas (Vilnius)
2020-02-22 / 01:44
3 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-01-26 / 13:29
4 Inga
2020-01-24 / 07:38
Be rodyklių ištisi kamščiai net Panevėžyje, nėra logikos.
5 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-14 / 18:41
Labai norėčiau, kad grąžintų žalias rodykles. Be ju atsirado labai daug kamščių.
6 Neskelbiama (Kaunas)
2020-01-13 / 09:54
Grazinkit rodykles. Zmones veluoja i darbus.
7 Neskelbiama (Vilnius)
2020-01-13 / 00:37
8 Giedrius
2020-01-12 / 10:58
9 Audrius (Vilnius)
2020-01-12 / 09:28
10 Lina (Klaipėda)
2020-01-11 / 22:31
Labai prieš rodyklių nuėmimas sukėlė spūstis visame mieste,nesvarbu kokiu laiku bevažiuotum, ka jau kalbėti apie ryte vaikų vežimą į mokyklą, įdomu ką dar sugalvos kad apsunkinti gyvenimą.....
11 Neskelbiama (Panevėžys)
2020-01-11 / 16:47
Tik uz rodikliu sugrazinima. Nes ju panaikinimas visiska nesamone. Padaugejo spustys ir aisku tarsa.
12 Ramunas
2020-01-11 / 13:02
Visais atzvilgiais pliusas
13 Ieva (Klaipėda)
2020-01-11 / 08:03
14 Domantas (Panevėžys)
2020-01-09 / 20:03
Labai trigdo eismą rodyklių nebuvimas, o žmones praleisti vis tiek reikia tik kitoj perėjoj.
15 Neskelbiama (Kaunas)
2020-01-09 / 16:38
16 Žygimantas (Vilkaviškis)
2020-01-09 / 09:41
17 Neskelbiama
2020-01-09 / 09:09
Labai ilgai reikia laukti žalio šviesaforo arba žalios sekcijos
18 Neskelbiama (Šiauliai)
2020-01-09 / 07:47
19 Neskelbiama (Vilnius)
2020-01-09 / 01:18
20 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 17:48
21 Ruslan (Klaipėda)
2020-01-08 / 15:57
22 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 15:46
Reik grazint rodykles atgal po nuemimo labai dideles spustys susidaro neimanoma pravaziuot tipo sumazino spustys nueme bet nepagalvoja kad tarsa tai dideja
23 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 15:29
24 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 15:12
Be jokių kalbų būtinai atstatyti žalias lenteles. Tegu patys seimūnai pasėdi kamščiuose o ne važiuoja su palyda.
25 Aleksandra
2020-01-08 / 15:11
26 Neskelbiama
2020-01-08 / 14:53
27 Kiril (Klaipėda)
2020-01-08 / 14:52
28 Neskelbiama (Klaipėda)
2020-01-08 / 14:45
29 Rolandas (Vilnius)
2020-01-08 / 11:03
30 Neskelbiama
2020-01-08 / 08:13

Už Dumsių kopos išsaugojimą (261)

N.Žvilienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas, Krašto apsaugos ministerija

Mes, žemiau pasirašiusieji, NESUTINKAME su karinio poligono ir karinio mokymo...

Dėl Aplinkos apsaugos departamento direktorės Olgos Vėbrienės grąžinimo į pareigas bei nepasitikėjimo pareiškimo ir interpeliacijos procedūros inicijavimo Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui (121)

J.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei Lietuvos Respublikos Vyriausybei Lietuvos Respublikos Seimui Lietuvos žurnalistų sąjungai

Aplinkos ministras Simonas Gentvilas 2021-04-09 netikėtai ir dėl abejotinos...