# Vardas Komentaras
1 Estela
2010.08.25
2 V.Rakauskas
Nors man ir būtų naudingas šis įstatymas, nes turiu žemės Labanoro regioniniame parke ir norėčiau pusę jos parduoti, bet geriau pasiturėsiu ir pasivaikščiosiu po neaptvertus miškus.
3 E.
gamta musu namai
4 Indre
gyvuliai ne zmones
5 Vitalijus
reikia konkretumo tokiuose ystatymuose nes dabar labai metomasi nuo vieno y kita ir dideja biurokratija
6 Vilfredas
jau dabar ne prie kiekvieno ezero prieisi issimaudyt..
7 G.
palaikome
8 S.
Puiku, gal paliks ir vidutiniam bei zemajam sluoksniams bent jau 10kv. m. zemes plotely visoje lietuvoje
9 Aurelija
-
10 Antanas
Lietuva lietuviams!
11 J.Noreikienė
PRITARIU!
12 Ilona
Už!
13 R.
Gamta - tai civilizacijos lopšys. Išsaugokim ją ateinančioms kartoms.
14 Dominyka
Už gamtą.
15 Violeta
Palikite gamta ramybeje !
16 Andriukas
Prezidentas, valdininkai lemena niekus prieš gamtą: http://andrius.konferencijos.lt/oficioz#parkocidas http://andrius.konferencijos.lt/oficioz/Aplinkos_Ministerija.htm Galite rašyti man "už". Skelbsiu
17 Raimondas
zmones, darantys viska vien del pinigu, tera nieko vertos siuksles
18 rasa
gamta visu namai, o ne isrinktuju
19 A.Jasiūnas
Už miškus
20 G.Zakarevičius
kategoriškai prieš keitimą
21 Lidija
Prieš gamtą niokojančius įstatymus.Kokie niekingi ir žalingi veiksmai.
22 Sigita
Už gamtą
23 ALGIRDAS
pritaria visa seima
24 Lidija
Masiuliu ir Kuodyte jau ne pasitikiu
25 Rita
Negi tie gobšūs grobuonys ieško dar vienos landos per korumpuotus seimo šlykštukus ir ypač šlykštukes kuodosiąs. Gėda, Gėda.
26 E.Maksimavičius
Free Nature
27 nijole
Saugokim Lietuva ir jos zaliaji ruba
28 Zita
pritariu
29 Loreta
už gamtą, nes ją jau baigia tokia valdžia išnaikinti
30 SAULIUS
ąąą

Dėl adekvačios paramos grožio sektoriui, nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės (759)

Inga. Adresuota: LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai

Labai prašome jūsų pasirašyti peticiją-atvirą laišką LR Seimui, Vyriausybei, Ekonomikos ir inovacijų ministerijai, kuriame reikalaujama paramos grožio sektoriui,  ypatingai nukentėjusiam nuo COVID-19 krizės.   COVID-19 pandemija smarkiai paveikė visą grožio sektorių. Grožio paslaugos uždraustos ir salonai uždaryti antrą kartą nuo 2020 m. gruodžio 16 dienos.   Šiuo sudėtingu metu individualia veikla besiverčiantys žmonės gauna 257€ subsidiją. Grožio  srities specialistams individuali veikla beveik visada yra jų pagrindinė veikla, bei vienintelės asmens pajamos. Specialistai nuomojasi patalpas, kuriose dirba, o teikiama 257€ parama dažnu atveju nepadengia net patalpų nuomos ir išlaikymo kaštų.   Subsidija patalpų nuomai nebeteikiama nuo 2020 m gruodžio mėn. 1 dienos.   Susidarė nepriimtina situacija, kai grožio specialistai, šiuo karantino laikotarpiu sustabdžius veiklą, liko be pajamų pragyvenimui.   Pajamų praradimas kelia tiesioginę grėsmę gyvenimo kokybei ir kosmetologams, kirpėjams, manikiūristams, permanentinio makiažo meistrams ir visiems kitiems grožio srities specialistams. Pažymėtina, kad daugelis iš jų ir iki šios pandemijos nebuvo užtikrinti savo finansine gerove bei socialinėmis garantijomis.   Individuali veikla yra įprasta veiklos forma, kai veiklą vykdo vienas žmogus, susikurdamas sau darbo vietą, ir įprastomis veiklos sąlygomis nereikalaujanti ir negaunantis jokios paramos. Todėl esant karantino sąlygoms ir pereinamajame laikotarpyje reikalaujame lygiateisiškumo, adekvačios paramos skyrimo dekoratyvinės ir higieninės kosmetikos bei grožio srities specialistams, bent tais pačiais principais, kaip subsidijuojami pagal darbo sutartis dirbantys žmonės, šiuo sunkiu metu esantys prastovose (šiuo metu Valstybės subsidija prastovose atsidūrusiam asmeniui siekia 910,5€). Taip pat prašome atnaujinti subsidijas patalpų nuomai.   Šia peticija kreipiamės į LR Seimą, Vyriausybę, Ekonomikos ir inovacijų ministeriją ragindami imtis neatidėliotinų bendrų veiksmų, kad būtų sušvelnintos neigiamos COVID-19 krizės pasekmės grožio sektoriui, ypač individualia veikla besiverčiantiems meistrams.  

Dėl sankcijų panaikinimo sanatorijai “Belorus” Druskininkuose (437)

Sanatorijos. Adresuota: Lietuvo Respublikos seimas ir vyriausybė

VšĮ sanatorija „Belorus“ – gydymo ir reabilitacijos paslaugas vaikams ir suaugusiesiems teikianti įstaiga, veikianti nuo 1946 m. Gruodžio mėnesį mūsų įstaigai nepamatuotai buvo pritaikytos ES sankcijos, dėl to buvo įšaldytos įstaigos sąskaitos ir beveik 400 žmonių atsidūrė nežinioje. Šiuo metu LR Seime priimamos įstatymo pataisos, kurios mums neužtikrina jokio ateities garanto ar stabilumo – tik bedarbio pašalpą. Sieksime, kad ES sankcijų taikymas mūsų įstaigai būtų dar kartą peržiūrėta ir neabejojame, kad Europos Taryba yra numačiusi išimtis. Pandemijos laikotarpis ypatingai sunkus – darbuotojai yra prastovose ir kiekvieną mėnesį gaunama suma, siekianti kiek daugiau kaip 400 eurų, jiems yra vienintelis pragyvenimo šaltinis. Todėl siūlome, kad sanatorijos „Belorus“ darbuotojai gautų visas darbuotojams priklausančias garantijas ir paramą karantino bei ekstremalios situacijos laikotarpiu. Išsaugokime sanatoriją ir beveik 400 darbo vietų Druskininkų žmonėms!