# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
121 Erikas N...
122 domantas p...
123 Evaldas K... Gelbėkite Lietuvos istoriją
124 Edgaras J... Statykit stadionus, o ne griaukit!
125 Artūras G...
126 S.Radavičiūtė ...
127 Vaidotas P...
128 Mindaugas J... Neleisti naikint.
129 L. S...
130 Vygintas P...
131 Lukas Š...
132 Raimonda A...
133 R.Petkevičius ... Viena yra griauti priespaudos simbolius, visai kas kita griauti tai, kas priespaudos metu simbolizavo laisvę
134 Lina K...
135 Gediminas S... Žalgirio stadioną reikia būtinai paskelbti kuktūros paveldo objektu(nes jis toks ir yra) kad jokie pasipiniguoti bet kokia kaina siekiantys smikiai nekistu nagu!
136 R.Danilevičius ...
137 K. V...
138 G.Norkus ...
139 Marius R...
140 Laura V...
141 Igoris M...
142 V.skersyte ...
143 Edgar D...
144 I.Modėjis ...
145 Maksim V... noooooooooooo!
146 Martynas S...
147 Vilius N...
148 Georgijus Z...
149 Dainius Ž... Stadijonas turi likti - Paveldas . ARBA TEGU ATSTATO TOKYPAT
150 Maksim K...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!