# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
211 R.Zukovskij ... Geriau renovuotumet!
212 Robert P...
213 Tomas G...
214 R. U...
215 Laurynas S...
216 Paulius J...
217 Kipras A...
218 L.Ciunaitis ...
219 Milda P...
220 Juozas A...
221 Adomas P...
222 Lech R...
223 E. K...
224 Andrius S...
225 Tomas B...
226 Sigitas N...
227 Arnoldas P... Negalima griauti sakau negalima! Nors aš gimiau ir gyvenu Marijampolėje bet negalima!
228 Domas ...
229 Martynas J...
230 Vilius D...
231 Erikas M...
232 Julius K...
233 H.Stankevičius ...
234 Mantas J...
235 Marius P...
236 B.Opeikis ...
237 Vytautas Ž...
238 L.Bartusevicius ... Neleiskime futbolui numirti. Mes esame sportiška tauta su dideliu noru laimėti. Puoselėkime tradicijas, auginkime jaunimą ir parodykime kitoms tautoms, kad mes galime būti pagarbos verti priešininkai.
239 Lukas K... reikia statyti, o ne griauti. komerciją į šalį!
240 Mindaugas T...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!