# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
181 Laurynas S...
182 Julijus G...
183 J.P ... Lietuvoje turime ir taip mazai futbolo stadionu, o ypac Vilniuje. negalima nugriauti to, kad turi tokia legenda, atminina.
184 Darius B...
185 Gediminas K...
186 Ignius B...
187 A.Taralis ...
188 L.Kirila ...
189 Donatas J... Toks jausmas kad lietuviams nieko svento nera. Nieko nesugeba issaugoti tik numartinti ir nugriauti. Pajuoka tas LFF stadionas su dirbtine zole ir vos keliais tukstanciais vietu
190 Monika N...
191 Marius Š...
192 Povilas S... Geda
193 gediminas l... zalgirio stadionas turi buti is stoveti daug metu!!
194 Vytis P...
195 Miglė S...
196 D.Jodenis ...
197 Laura B... Juk tai vienas garsiausių futbolo Lietuvos stadionų!! Turime tai palikti, o ne leisti pastatams kilti! Nejaugi trūksta vietos??!
198 Vladas N...
199 Karolis U...
200 I.Vailionis ...
201 Justinas ... .
202 K.Goštautas ... Lietuva - ne tik krepšinio šalis.
203 Arvydas V...
204 Giedrė L... Kaip galima naikinti istoriją
205 Edgaras D...
206 Vaiva S... Ech
207 Ugnė G...
208 edgaras m...
209 Dainius I...
210 L. A... Tai Lietuvos futbolo šventovė. Viskas tuo ir pasakyta

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!