# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
151 natalija o...
152 Rasa M...
153 Malgozata K... Reikia restauruoti,o ne griauti
154 Alina K... Pasiilgau Belmonto kriokliu! Vienna is graziausiu vietu Vilniuje kuria yra negeda parodyti turistams. Restaurokite! Nenaikinkite!
155 Dalia T...
156 Ema M...
157 Daniel R...
158 Sabina G...
159 Rasa P...
160 Tomas K... Išsaugokim užtvanką!!!
161 Andrius Z... visada ten nuvaziuoju kai griztu i LT, issaugokim, sutvarkykim
162 Rūta T...
163 Romas Ž...
164 Jevgenij B...
165 Tomas K...
166 Karina S...
167 Julija B...
168 D. V...
169 Indre D...
170 Jurgis V...
171 R.Gritėnas ... Restauruoti
172 Rokas G... Už išsaugojimą, restauraciją
173 audrius r... nezinau kur jis ira ir kaip atrodo..bet zinau kad kriokliai ira gerai,grazu ir ramina.pasirasau
174 Regina K... Išgelbėkime Pučkorių užtvanką,išsaugokime savo miesto istoriją!
175 Pavel Č...
176 Daniel L... Neapsakomo grožio vieta.
177 Rasa D...
178 B. K...
179 Rasa M...
180 Pavel M...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!