# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
181 Ieva M...
182 A. Ž... Tai yra viena iš gražiausių vietų Vilniuje, kur galima skaniai ir ramiai pavalgyti gamtoje, pasigrožėti kriokliais ir pasivaikščioti takais
183 Marija M...
184 Raimundas G... Stabdom zalius buldozerius
185 Simonas G...
186 Vilija B...
187 Ingrida K...
188 Kamilė P...
189 Andrejus M...
190 Andrej F...
191 Renata M... Palikti / restauruoti/ išsaugoti!
192 Edvardas R...
193 Edita D...
194 Michail G... Reikalinga restauracija o ne griauti.
195 Anna J...
196 Tadas S...
197 Natalija R... Užtvankai būti!!!!!
198 tomas j...
199 Diana G...
200 Romualdas Š...
201 M.Damuliene ...
202 Julija, J...
203 Kristina P...
204 Asta M...
205 Marija Ž...
206 Jurij m... Issaugoti
207 Paulius Č...
208 Jelena R... Reikia restauruoti ir issaugoti. Pradekit pagaliau saugoti ir kurti.
209 Maksim M... Privaloma išsaugoti, man kriokliai turididesne vertę nei Gedimino kalnas!
210 Eiskante R...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!