# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
241 Evelina K...
242 K. M...
243 Ina N... Reikia restauroti!
244 Joanan K...
245 Viktorija M...
246 Rolandas G...
247 Viktorija R... Aš gimiau ir augau netoli belmonto, ir tikrai noriu šią vieta matyti tokia kokia ji buvo kai eidauvau vaikystėja pasivaikščioti su šeima. Jai griausit krioklį nugriausite visių žmoniu prisiminimus...
248 A.Zakarevičius ...
249 Remigijus A... Saugoti
250 Violeta K...
251 Justė B...
252 Mariuš V...
253 Lina K...
254 T. J... Reikia restauruoti,o ne griauti
255 Gyvūnų m... UŽTVANKĄ NE TIK IŠAUGOTI BET IR ATREMONTUOTI IR SKUBIAI
256 Martin S... Viena is graziuosiu Vilniaus vietu!!! Nenaikinkite istoriniu paveldu ir graziu vietu!!! Ir taip sitoje salyje mazai kas gero like!!! 100metu zuvys migravo normaliai, todel nieko blogo neatsitiks!!!
257 Agafja P...
258 Sigitas A... Būtina išsaugoti!!
259 Raimondas P...
260 Jevgenija Ž...
261 Juliana S...
262 Kęstutis E... Ir asilui aišku kieno čia interesai. Sugriovus užtvanką, iškils labai daug problemų. VGTU Vandens ūkio inžinerijos magistras (hidrologijos kryptis)
263 Marijona I...
264 Tadas P... uz issaugojima
265 Galina J...
266 Ernestas N... Tai mūsų unesco kuri turime saugoti
267 Deividas U...
268 E.Daskevic ...
269 Giedrė R...
270 Liudmila Ž...

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!