343 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
181 Rima V... 2019-11-29 / 08:22
182 Neringa M... 2019-11-29 / 08:08
183 Neskelbiamas asmuo 2019-11-28 / 23:14
184 Neskelbiamas asmuo Nereikia! Šiauliai 2019-11-28 / 23:10
185 Neskelbiamas asmuo 2019-11-28 / 23:09
186 Neskelbiamas asmuo Kodel prie savivaldybes nedygsta tokie pastatai? Ramus rajonas virs praejimu asocialiems ? Vaikams bus nesaugu, nemanau, kad vaikams irgi patiks matyti daznai asocialius asmenis salia savo namu! Tai bus netinkamas “pavizdys” Turto kainos kris, turbut ir policijos garsu girdesim dazniau, na apie vagystes turbut irgi nereikia pamirsti. Šiauliai 2019-11-28 / 23:05
187 Jonas ... Nenorime nakvynės namų Kauno gatvėje. Šiauliai 2019-11-28 / 22:13
188 Renata D... 2019-11-28 / 21:48
189 Renata B... Mano vaikas eina į Ragainės progimnazija ir aš nenoriu, kad ji sutiktų asocialius asmenis. Tai gali būti nesaugu vaikams. Šiauliai 2019-11-28 / 21:47
190 Audronė G... Čia net nereikia komentarų, tokios įstaigos įkurdinimas miesto centre ir dar šalia mokyklos yra nusikaltimas visai bendruomenei. Miesto valdžia smaginasi savo neadekvačiais sprendimais erzindama gyventojus. Tai gal vertėtų nakvynės namus įkurdinti šalia savivaldybės arba toje rekonstruotos aikštės baisioje „betoninėje sienoje“ - išeis puikus miesto veidas. Šiauliai 2019-11-28 / 20:52
191 Neskelbiamas asmuo Nesutinku, miesto centre tokios įstaigos negali būti steigiamos 2019-11-28 / 20:45
192 Neskelbiamas asmuo Gyvename visai šalia tos vietos, cia mokykla, vaikai, ir patys jausimes nesaugiai gyvendami šalia tokiu žmonių, tikrai nenoretume, kad cia perkeltų Nakvynės namus. 2019-11-28 / 20:36
193 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-11-28 / 20:27
194 Egidijus D... Mes norim saugios kaiminystes! 2019-11-28 / 20:23
195 Nerijus B... Vietoje kurioje norima įrengti šią įstaiga yra gyvenamieji namai, mokymo įstaigos, vaikų žaidimo aikštelės. Tokios įstaigos įrengimas tokioje vietoje nesuteiks saugumo vaikams ir gyventojams! 2019-11-28 / 20:22
196 Neskelbiamas asmuo NESAMONĖ!!!! Šiauliai 2019-11-28 / 20:22
197 Neskelbiamas asmuo Gyvename netoli todėl tikrai nereikia jokių nakvynės namų,aplink pilna vaikų 2019-11-28 / 19:54
198 Rita P... Gyvename Kauno gatvėje pilna vaikų tikrai esame visi prieš nakvynės namus 2019-11-28 / 19:50
199 Neskelbiamas asmuo Tokia įstaiga kels grėsmę vaikams ir tikrai nepapuoš miesto centro.Labai tikiuosi,kad miesto valdžia atsižvelgs į savo rinkėjų nuomonę. 2019-11-28 / 19:44
200 Neringa K... Nakvynės namų įrengimas centrinėje miesto dalyje yra kvailystės viršūnė. Įrengdami nakvynės namus šalia mokyklos, gyvenamųjų namų ir gausiai lankomų prekybos centrų, yra spjūvis visuomenei į veidą. Benamių interesai tampa aukščiau vaikų saugumo ir sektino pavyzdžio. Šiauliai 2019-11-28 / 18:29
201 Aiste O... Šiauliai 2019-11-28 / 18:23
202 Valena B... 2019-11-28 / 17:55
203 Giedrė S... 2019-11-28 / 17:51
204 Lina B... Gyvename sekančioje, Verdulių g. daugiabutyje. Čia randasi ir kiemai vaikams, suoliukai prie laiptinių. Nebus saugu vaiką išleisti į kiemą, į mokyklą. Čia turėtų būti svarstoma jog pastatytų ženklą "gyvenamoji zona", kuo labiau sukurti vaikams saugius kiemus, gatves. o ne kaip apriboti vaikų saugumą. Šiauliai 2019-11-28 / 17:40
205 Tomas Š... Šiauliai 2019-11-28 / 17:23
206 Simona ... Nesutinku, nes nesaugu bus vaikams. Šiauliai 2019-11-28 / 16:26
207 Virginija L... Mes už vaikų saugumą. 2019-11-28 / 16:07
208 Jurgita D... Netoli Šiaulių Ragainės progimnazija, asocialūs asmenys kels grėsmę vaikų saugumui, vaikai matys labai blogus elgesio pavyzdžius. Būtina tokiems namams ieškoti nuošalesnės vietos, miesto pakraštyje, jau tikrai ne miesto centre Šiauliai 2019-11-28 / 15:53
209 Neskelbiamas asmuo Bus nesaugu ne tik vaikščioti viaduku, bet ir laukti autobuso stotelėje prie Ragainės gatvės. Ten autobusų laukia daug mokinių po pamokų ir po būrelių. 2019-11-28 / 15:31
210 Renata M... Šiauliai 2019-11-28 / 15:19

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!