343 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
91 Nijolė S... Gyventojų saugumas yra svarbiausia. 2019-12-04 / 20:01
92 Neskelbiamas asmuo nesutinku 2019-12-04 / 20:01
93 BRIGITA M... Tikrai nenoriu 2019-12-04 / 20:00
94 Aistė P... Šiauliai 2019-12-04 / 19:58
95 Renata G... Prieš 2019-12-04 / 19:55
96 Neskelbiamas asmuo Prieš Visocko komandos savivąlę! Šiauliai 2019-12-04 / 19:55
97 Neskelbiamas asmuo Nesutinku. Viadukas ir taip ne pati saugiausia vieta . 2019-12-04 / 19:21
98 Gražina B... KAUNO NAMAMS-NE Šiauliai 2019-12-04 / 19:16
99 Toma P... Nesamone, tokius zmones kelti kuo toliau nuo gyvenamuju rajonu 2019-12-04 / 19:08
100 Vytautas P... Tikrai ne ! Juos į miesto kraštą apgyvendinti, kad vaikai nematytų ir nenukentėtų nuo tokių žmonių! Jie visko gali padaryti mažiems vaikams Šiauliai 2019-12-04 / 18:54
101 Andrius V... Šiauliai 2019-12-04 / 18:52
102 Lina S... Galima būtų ir miesto pakraštį tokius namus įkurti. Centre ir taip jau pilna visokio plauko asmenų Šiauliai 2019-12-04 / 18:43
103 Eugenija V... Lai kelia į Busturą-ten netoli ir Policijos komisariatas.O Nakvynės namus į Daubos gatvę,ten šalia bus ir Narkologinis dispanseris vadinamas Zevertynu. Šiauliai 2019-12-04 / 18:38
104 Neskelbiamas asmuo Nakvynės namams Kauno gatvėje-ne! Šiauliai 2019-12-04 / 18:30
105 Zita N... Be mokyklos ir gyventojų labai nesaugu ypač vasaros, pavasario ir rudens sezonaųs, nes netoli yra Donelačių kapinės į kurias lanko labai daug senjorų, vienišų močiučių. Jau ir dabar vakarėjant aplink vaukštinėja įvairaus plauko neaiškūs asmenys. iki autobuso stoteles galiukas kelio. Ne visi turi galimynę atvažiuoti savo transportu. Siūlyčiau kažkur prie miesto pakraščio paieškoti patalpų, kurių tikrai yra o ne miesto viduryje. Šis rajonas pagal tegistrą kaip ir centrui priklauso Šiauliai 2019-12-04 / 18:29
106 Vilmantas M... Ar tokia socialinė grupė turėtu "puošti" Šiaulių miesto centrą, kur renkasi jaunima sbei miesto svečiai? Šiauliai 2019-12-04 / 18:24
107 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-04 / 18:12
108 Monika Z... Šiauliai 2019-12-04 / 18:08
109 Rasa B... Šiaulių nakvynės namams Kauno g. -NE Šiauliai 2019-12-04 / 17:58
110 Neskelbiamas asmuo 2019-12-04 / 17:53
111 Sigitas G... Šiauliai 2019-12-04 / 17:44
112 Neskelbiamas asmuo Ne vieta jiems miesto centre 2019-12-04 / 17:39
113 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-04 / 17:38
114 Dovile Z... Yra daugiau socialiniu gr.,kurioms butu galima skirti sias patalpas,visgi tai miesto centras,patogi vieta negalia turintiems,mokyklinukams,ar darzelinukams galu gale senjorams. 2019-12-04 / 17:30
115 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-04 / 17:25
116 Milda V... Visus asocialus apgyvendinti už miesto,argi maza Šiauliai 2019-12-04 / 17:21
117 Rimvydas Š... Šiauliai 2019-12-04 / 17:19
118 Neskelbiamas asmuo 2019-12-04 / 17:17
119 Samanta S... Žinoma kad nesutinkame tokiam svarstimui kad nakvynes namai i centa butu perkelti klausimas ar jie noretu kad ju vaikai matytu tokia aplinka? Šiauliai 2019-12-04 / 17:17
120 Rytis J... Turi buti rasta vieta tokia ir taip, kaip yra Šiaulių priklausomybės ligų centras, visiskai neapgyvendintoje gatveje, pramones raj., tada bent jokie miesto gyventojai nekentes! Šiauliai 2019-12-04 / 17:16

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!