343 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
241 Diana L... Valdžia nemato ar kas Jums. Benamiai pradės lysti į centrą. Saulės mst. autobuso stotis bus Jiems labai patogu. O koks vaizdas bus atvykusiems svečiams ir turistams. Ragainės mokykla šalia... Kaip vaikams pareiti namo saugei? Šiauliai 2019-11-28 / 08:04
242 Neskelbiamas asmuo Šalia savo namų, blogo kvapo nenoriu. Šiauliai 2019-11-28 / 08:02
243 Odeta A... Už vaikų saugumą. 2019-11-28 / 08:02
244 Viktorija A... Ne Šiauliai 2019-11-28 / 07:58
245 Daiva J... Nereikia nakvynės namų šalia gyvenamųjų namų, nebus įmanoma su vaikais praeiti, bijoti vaikščioti!!! Gyvenantiems rajone po tiltu bus baisu vaikščioti!!!! 2019-11-28 / 07:57
246 Justas B... 2019-11-28 / 07:39
247 Jurgita ... 2019-11-28 / 07:31
248 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-11-28 / 07:16
249 Neskelbiamas asmuo Dėl saugumo vaikam ir suaugusiems. Šiauliai 2019-11-28 / 07:15
250 Neskelbiamas asmuo 2019-11-28 / 02:18
251 Neskelbiamas asmuo Tokios įstaigos negali būti miesto centre. Šalia pagrindinių miesto svečių judėjimo ir poilsio zonų, kur bus neišvengiami susidūrimai 2019-11-28 / 00:31
252 Neskelbiamas asmuo Kad ir kaip centras patogus visiems,bet dėja šis variantas turi buti idiegiamas TIK atsiklausus gyventojų. 2019-11-28 / 00:11
253 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-11-27 / 23:34
254 Andrejus V... Ne. 2019-11-27 / 22:46
255 domantas b... 2019-11-27 / 22:32
256 Rasa Š... 2019-11-27 / 22:32
257 karolis J... Nu dar gražiau !!! Šiauliai 2019-11-27 / 22:20
258 Lina Š... Šiauliai 2019-11-27 / 22:10
259 Neskelbiamas asmuo Prieš. Manau tikrai ne vieta tokiai įstaigai. Tai turėtų būti toliau nuo gyvenamo kvartalo Šiauliai 2019-11-27 / 22:10
260 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-11-27 / 21:58
261 Natalija K... Prieš Šiaulių nakvynės namus Kauno g. Šiauliai 2019-11-27 / 21:46
262 Oksana Ž... Apsaugokim savo vaikus Šiauliai 2019-11-27 / 21:45
263 Neskelbiamas asmuo Nepritariu, nesaugu! Šiauliai 2019-11-27 / 21:41
264 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-11-27 / 21:28
265 Ugne U... Ne ne ne 2019-11-27 / 21:20
266 Nesvarbu N... Norim saugaus rajono!!! Jokiu budu Ne!!! 2019-11-27 / 21:19
267 Nesaugi K... Prieš !!!!!!!!!!!!! Šiauliai 2019-11-27 / 21:18
268 Giedrė ... Šiauliai 2019-11-27 / 21:16
269 Irena S... Pritariu peticijai 2019-11-27 / 21:13
270 Dominyka G... Šiauliai 2019-11-27 / 21:12

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!