343 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
151 Olga A... Vaikau eina į mokyklą ne tik ne šaligatviais, nes jų tiesiog nėra, bet dar ir pro nankvynės namus turės vaikščiuoti!! Šiauliai 2019-12-03 / 11:36
152 Ada K... Svarbus mūsų vaikų ir mūsų pačių saugumas. Nakvynės namams centre -NE !!! Šiauliai 2019-12-03 / 08:42
153 Neskelbiamas asmuo negali būti nakvynės namų gyvenamuosiuose rajonuose. 2019-12-02 / 22:00
154 Agnė T... Šalia yra parduotuvė ir vaikų mokykla. Šiauliai 2019-12-02 / 21:44
155 Galina N... Nesutinku. Šiauliai 2019-12-02 / 13:35
156 Neskelbiamas asmuo Valdžią rinkome spręsti žmonių problemas, o ne elgtis,kaip patogiau 2019-12-02 / 11:05
157 Ieva M... Nakvyės namamas ne vieta miesto centre. Šiauliai 2019-12-02 / 10:52
158 Daiva U... Nesutinku, miesto centre tokios įstaigos negali būti steigiamos. Šiauliai 2019-12-01 / 22:54
159 Milda Č... Nakvynės namams nevieta centrinėje miesto dalyje. Ypač šalia mokyklos! Tai tankiai gyvenamas rajonas. Kvailystė- šalia apgyvendinti asocialius asmenis Šiauliai 2019-12-01 / 20:58
160 Austėja S... Nakvyės namamas ne vieta miesto centre, o ypač šalia mokyklos. Šiauliai 2019-12-01 / 08:45
161 Alma A... Ne, 2019-11-30 / 19:51
162 Agnė ... Šiauliai 2019-11-30 / 16:35
163 Modestas L... Šiauliai 2019-11-30 / 15:51
164 Zita L... Šiauliai 2019-11-30 / 15:49
165 Vilma B... Šiauliai 2019-11-30 / 06:58
166 Neskelbiamas asmuo PRIEŠTARAUJU ŠIAM NUTARIMUI. ŠIAULIŲ NAKVYNĖS NAMAS Kauno g. 6 –NE! Šiauliai 2019-11-29 / 22:31
167 Sandra A... Prieštarauju nereikia nakvynės namų 2019-11-29 / 20:45
168 Kristina J... Nepritariu... Šiauliai 2019-11-29 / 18:39
169 Danutė Ž... Noriu gyventi saugiai.Nakvynės namams Ne ne ne!!!! Šiauliai 2019-11-29 / 18:07
170 Neskelbiamas asmuo Priestarauju nakvynes namai kauno g.6 Netoli mokykla ir gasdinsi vaikus.Nesutinku. Šiauliai 2019-11-29 / 18:03
171 Danutė ... Geriau nakvynės namus pastykit prie savivaldybės. Ten bus idealiausia vieta. NAKVYNĖS NAMAMS NE NE NE!!!! Šiauliai 2019-11-29 / 17:44
172 Neskelbiamas asmuo Nesutinku,nes man svarbus vaiko saugumas. Šiauliai 2019-11-29 / 14:14
173 Gileta S... 2019-11-29 / 12:22
174 Ligita V... Šiauliai 2019-11-29 / 12:13
175 Edita R... Sakau NE - NAKVYNĖS NAMAMS KAUNO G. 6. Šiauliai 2019-11-29 / 11:21
176 Vilma N... Bijau dėl savo vaiko saugumo. Šiauliai 2019-11-29 / 10:49
177 Neskelbiamas asmuo PRIEŠTARAUJU ŠIAM NUTARIMUI. ŠIAULIŲ NAKVYNĖS NAMAS Kauno g. 6 –NE! Šiauliai 2019-11-29 / 10:45
178 Neskelbiamas asmuo Nakvynės namų įrengimas šalia mokyklos ir gyvenamųjų namų prasilenkia su sveiku protu. Šiauliai 2019-11-29 / 10:27
179 Neskelbiamas asmuo Nesaugu vaikams ir mums to rajono gyventojams. Šiauliai 2019-11-29 / 09:24
180 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-11-29 / 09:06

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!