343 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
31 Rasa M... Šiauliai 2019-12-08 / 15:00
32 Justina K... Šiauliai 2019-12-08 / 12:45
33 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-08 / 11:45
34 Neskelbiamas asmuo Yra pakankamai ir atokesnių vietų nuo gyvenamųjų namų. Atsidarius tokiems nakvynės namams bus baugu išleisti vieną vaiką. Šiauliai 2019-12-08 / 10:53
35 Gintaras P... 2019-12-08 / 07:53
36 [email protected] ... Sutinku su šia nuomone 2019-12-08 / 04:24
37 Neskelbiamas asmuo 2019-12-08 / 02:52
38 Inta S... 2019-12-08 / 00:01
39 Donata K... 2019-12-07 / 22:39
40 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-07 / 22:24
41 Danguolė L... 2019-12-07 / 19:21
42 Vilius K... Nepritariu Šiauliai 2019-12-07 / 18:48
43 Vitalis S... Peticijai pritariu iš esmės. Sėkmės. 2019-12-07 / 18:31
44 Irmina K... Gyvenamajame rajone, miesto centre ir dar prie vaikų darželio... Nakvynės namams visiškai nepritariu. Šiauliai 2019-12-07 / 18:22
45 STANISLOVAS J... Kauno g. 6 nakvynės namams NE Šiauliai 2019-12-07 / 13:44
46 Neskelbiamas asmuo Tikrai tokiai istaigai vieta kur nors miesto pakrastyje o ne tarp normaliu zmoniu Šiauliai 2019-12-07 / 13:16
47 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-07 / 12:01
48 Kęstutis ... Tokia įstaiga turetu būti kuo toliau nuo gyvenamu rajonu Šiauliai 2019-12-07 / 11:32
49 Indre J... Uz vaikų ir musų pačių gerovę! Tikrai ne čia, šalia mūsų! 2019-12-07 / 00:54
50 Aušra S... Šiauliai 2019-12-07 / 00:33
51 Neskelbiamas asmuo 2019-12-06 / 22:05
52 Lukas J... Tokia įstaiga kaip nakvynės namai, turi būti statoma už miesto ribų, o ne gyvenamų namų kvartale, vidury miesto. Šiauliai 2019-12-06 / 18:13
53 Neskelbiamas asmuo NEPALAIKAU SITO SPRENDIMO.NESAUGU KAIMINYSTEJE GYVENANTIEMS GYVENTOJAMS!!! Šiauliai 2019-12-06 / 14:47
54 Neskelbiamas asmuo Svarbu vaikų saugumas. Nakvynės namai gali būti bet kurioje vietoje kur nėra gyvenamųjų namų. Šiauliai 2019-12-06 / 14:09
55 Neskelbiamas asmuo Už saugumą. 2019-12-06 / 13:16
56 Neskelbiamas asmuo Šiauliai 2019-12-06 / 08:49
57 Simonas G... NE! prieš nakvynės namus kauno gatvėje. 2019-12-06 / 08:48
58 Rūta S... Miesto centras tikrai ne vieta asocialiems asmenims. 2019-12-06 / 08:07
59 Jolita M... Šiauliai 2019-12-05 / 21:39
60 Gintarė P... 2019-12-05 / 21:30

Įspėjamieji ženklai prieš trikojus

A.Maceina. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Kelių eismo taisyklėse nurodyta, jog kelio ruožas, kuriame įrengti nustatyto greičio režimo pažeidimus fiksuojantys automatiniai prietaisai, žymimi kelio ženklu „Automatinė greičio kontrolė“. Policija naudoja kilnojamus greičio matuoklius apie kuriuos nėra jokių įspėjamūjų ženklų, visoje europos sąjungoje apie tokius "radarus" įspėja ženklai. Taigi iškyla toks klausimas: - Jei jau esame europos sąjungoje ar neturėtų ir įstatymai buti vienodi? Pvz.: iš kur kitų ES šalių gyventojams žinoti apie tokią tvarką Lietuvoje? Ir kas atsakys jei koks kitos ES šalies pilietis važiuojantis tamsiuoju paros metu bus apakintas blykstės ir padarys auto įvykį? Jis nebus įspėtas apie jokius greičio matuoklius. Taigi nestatydami įspėjamūjų ženklų jūs netik nesilaikot KET (nes trikojus jūs taippat įrenginėjat trumpalaikiui naudojimui, sujungiat viską, sutveriat, nebūna juk taip,kad išimat iš bagažines patstatot ir veikia) bet ir keliat avaringas situacijas tamsiuoju paros metu.

KABLYS-KULTŪRAI

Pilietis. Adresuota: UAB Žibosa, Nacionalinė žemės tarnyba, Vilniaus miesto savivaldybė

Prašome, kad Vilniuje, Kauno g. 5, esančių Kultūros rūmų paskirtis nebūtų keičiama iš kultūrinės į administracinę. Prašome, kad pastato bei žemės ant kurios jis stovi paskirčių nesutapimas būtų sprendžiamas kitu būdu, nes akivaizdu, kad pakeitus paskirtį tik laiko klausimas kada bus renovuota pagal naująjį projektą, o tai reikštų, kad miestas neteks dar vienos unikalios, kultūrai skirtos, erdvės. Mes to nenorim! KABLYS - KULTŪRAI!