Žmogaus teisės 9 psl.

Praktinio vairavimo egzaminas tik su pasirinktu automobiliu

Vaidas G.. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Sugražinkite teisę laikyti praktinio vairavimo egzaminą su pasirinkta automobilio marke. (O galbūt net tuo pačiu, kuriuo mokinosi) Tuo labiau, kad galima suklysti tik 3 kartus ir vėl teks eiti mokintis į vairavimo mokyklas. Trumpas aprašymas: Žmogus mokosi visą mėnesį tik su VW Golf, o atėjus į egzaminą gauna Opel Astra. Bando laikyti egzaminą, bet vis susimauna.. Tai kur teisybė?

Prieš mokesti statant savo automobili savo kieme!

E.Streckiene. Adresuota: Lietuvos Resbublikos seimas

Seimūnai nieko nedaro tik sėdi pilvus išdrėbę savo tose krėsluose ir laukia kol Lietuva jiems mokės pinigus. Juk taip negalima negana to, kad jie pabrangina viska ką įmanoma tai dar susigalvoja, kad mes turim mokėti už savo automobili... kuris stovi mūsų kieme. Na ir šventės mes švenčiam kainų pakėlimą, tad žmones pasirašykit šitą peticija...

Dėl biudžetinių įstaigų administracijos darbuotojų prilyginimo valstybės tarnautojams

RASA M.. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Reikalaujame administracijos darbuotojus, dirbančius biudžetinėse įstaigose, laikyti valstybės tarnautojais.Kad būtų galima taip pat, kaip ir valstybės tarnautojams, siekti didesnio atlyginimo. Biudžetinėse įstaigose dirbantys administracijos darbuotojai taip pat yra apsigynę bakalauro, magistro laipsnius, turintys aukštuosius universitetinius arba jiems prilygstančius išsilavinimus. Dabar gi jų algos yra tik vos didesnės už aptarnaujančio personalo algas.

Už vaikų pinigų sugrąžinimą!

E.Šidlovska. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Už vaikų pinigus, t.y. už tai, kad mokėtų neturtingų šeimų vaikams po 50lt per mėnesį.

S.Paulikui - didesnė bausmė!

J.Liaudanskis. Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas bei Seimas

S.Paulikas - girtas, viršydamas greitį, nutrenkė šalikelėje einančius 3 vaikus, bei pabėgo iš įvykio vietos. Jam buvo paskirta 10metų kalėti bei 500000lt moralinės žalos kiekvienai šeimai. Dabar jam buvo paskirta švelnesnė bausmė : 9metai kalėti bei 150000lt moralinės žalos kiekvienai šeimai. Ar reikia kompetetingam teismui nagrinėti šią bylą per nauja? Ar jūs už Pauliko įkalinimą iki gyvos galvos?

Prieš darbą "Akropoliuose" Sausio 1-ą!!!

L. Šlevinskaitė. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Pagal naujausius prekybos ir pramogų centro duomenis - Sausio 1-ą dieną "Akropolis" dirbs sutrupmintai: nuo 12.00 - 20.00 val. Iš to, galima spręsti, jog mes, "Akropolio" darbuotojai, esame darbiniai arkliai, kurie neturi laukiančių šeimų prie šventinio stalo. Turbūt kai kas galvoja.., jog tik ką sutikus Naujuosius, sudaužius šampano taurėmis, visi bėgs apsipirkti į "Akropolį":)) Ypač, kai paskutiniai pinigėliai išleisti kalėdinėms dovanėlėms. Primename, mes esame laisvi Lietuvos piliečiai, turintys teisę reikšti savo nuomonę, teisę kovoti už TEISINGUS įstatymus. Galų gale, Lietuva - europos sąjungos šalis, tai ir elkimės kaip viena iš jų! Pažiūrėkite į Airiją, ten visi žmonės įpratę apsipirkti PRIEŠ šventes, jokių pretenzijų neišgirsi, piliečiai patenkinti ir laimingi. Neveltui tiek daug lietuvaičių ten pasilieka ilgam... KLAUSIMAS: Ar išdrįsime pasipriešinti gerbiamiems "Akropolio" valdytojams, kurie gali mus priversti dirbti net šventinėmis dienomis? (Nes kol kas, įstatymas yra palankus jiems). Visi kartu, visi iš vien - mes NUGALĖSIM!!! Tereikia pasirašyti peticiją ir mes jau - arčiau tikslo!!!

Artioma, sugrįžk

M.Domeika. Adresuota: Astioma

Pasiekė mane žinia, kad hattrick'ą meta vienas iš aktyviausiu HT narių, dažnai besireikšdavęs konferencijose ir meet'uose, legendinis Inkaro futbolo klubo žaidėjas, puikų humoro jausmą turinti asmenybė, suprantantis teisingą futbolą žmogus, Gruzijos nepriklausomybes skleidėjas. Visiems jums jis žinomas iš tokių nick'ų kaip Artioma, St. Artemas, Free Georgia, Poslednij Poceluj. Gaila kad Hattrick bendruomenė gali prarasti tokį perlą, todėl skelbiame akciją: "Artioma, apsigalvok ir sugrįžk pas mus"

"16 dienų be smurto prieš moteris"

K.Lukauskaitė. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas, Lietuvos Respublikos Vyriausybė

Visuomenėje vis dar gaji nuostata, kad didžiausią pavojų žmogus patiria gatvėje. Realybė rodo ką kitą: moterys prievartaujamos,mušamos, kankinamos jų pačių namuose. O skriaudėjai – vyrai, partneriai, draugai ar sugyventiniai. Lietuvoje kas trečia moteris patiria smurtą. Kelinta esi tu? -Aš nesu trečia. - Aš manau, kad prievarta šeimoje – nėra privatus dalykas, į kurį visuomenė neturi kištis. Bet kokia prievarta – tai nusikaltimas, kurio negalima toleruoti. - Aš žinau, kad kiekviena smurtą patirianti moteris turi teisę prašyti pagalbos ir ją gauti. - Aš esu tikra, kad moteris ir jos elgesys negali tapti prievartos priežastimi. - Aš nesu abejinga, kai matau prievartą patiriančią kitą moterį. Aš galiu jai padėti išklausydama, palaikydama ir patardama nesitaikstyti su smurtu. -Aš manau, kad smurtautojai turi būti baudžiami, o aukos – apsaugomos. - Aš renkuosi gyvenimą be prievartos. Aš nesu trečia!

Mirties bausmė gražinimas TAIP

E.Prakapene. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Šiandien atsiverčiau laikraštį ir vėl straipsnis apie tai, kad mirtinai buvo sumuštas vaikinukas. Šį kartą Kuršėnuose. O prieš keletas dienų per naujienas pranešė, kad prieš teismą stojo du vyriškos lyties padarai, kurie išniekino tiesiog gatvėje pagautą 13 metų mergaitę. Vienas jų tuo metu buvo teistas jau net 8 kartus, nesvarbu, kad už kito pobūdžio nusikaltimus... Norėčiau paklausti, kiek dar toleruosime žudikus ir prievartautojus, tuos , kurie visiškai neturi pagarbos gyvybei, kurie nepaisto kitų žmonių teisės į saugų gyvenimą, kitų žmonių orumo ... ????? Kodėl turime būti humaniški jų atžvilgių? Kodėl mūsų vaikai ir mes, mūsų senyvi tėvai... esame įkaitai??? Girdžiu kalbu, kad mirties bausmė neišsprendžia problemos. Galbūt. Bet vienų ar kitų recidyvistų mažiau... Ar mums nepalengvės??? Ar nepalengvės aukoms ar jų artimiesėms??? Niekas nenori mirti!!! Bet reikia gerbti kitus ir jų teises!!! Laikas pradėti rūpintis normaliems žmonijos atstovams savo pačių saugumų!!! Surinkime reikiama parašų skaičių ir inicijuosime referendumą dėl mirties bausmės gražinimo!!!

Biudžetinių įstaigų darbuotojų atlyginimų mažinimams NE

A. Pilipatienė. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimas

Po 2009 m sausio 1 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybė ir Seimas planuoja biudžetinių įstaigų darbuotojams suamažinti atlyginimus 12 procentų, tuo tarpu dėstytojų algas žadama šių darbuotojų sąskaita kelti. Mes prieš biudžetinių įstaigų darbuotojų skurdinimą, jau dabar paprasto darbuotojo alga vos 800 litų į rankas, turintys aukštąjį išsilavinimą tegauna vos tūkstantį, darbo krūvio dideli, o algos mažinamos. Prisijunk ir tu, kad nebūtų skurdinami paprasti žmonės, pasirašyk šią peticiją prieš biudžetinių įstaigų darbuotojų skurdinimą, laikas palaikyti vieniems kitus. Prisijunk... [url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=156]Peticijos aptarimas[/url]