Švietimas 20 psl.

Prieš 3 metrų aukščio tvorą aplink Jono Jablonskio gimnazija

Anonimas. Adresuota: Jono Jablonskio gimnazijos vadovybė

Šita peticija prieš 3 metrų aukščio tvoros statymą aplink Kauno Jono Jablonskio gimnazija. Jei pastatys šia tvorą pirmuose aukštuose beveik nebebus saulės šviesos negalės normaliai augti gėlės ir valyti orą! Be to mokiniai jaustųsi kaip nepilnamečių izoliuotoje, atskirtoje nuo pasaulio, kolonijoje.

Atstatydinti direktorę! Panevėžio "Nevėžio" pagrindinėje

Anonimas. Adresuota: Direktorių taryba

Taigi rašau čia pirmą kartą, ir nebereikalo. Mūsų mokyklos direktorė yra labai bjauri (Neveltui pavardė žaltauskienė) ir daug mokinių kenčią jos "terorą". Tai mokiniai ne taip apsirengę, tai žodis koks gražesnis išsprųsta tuoj grasinimai charaksteristikomis ir t.t., todėl girdėjau nevieną skundą dėl mūsų direktorės ir norus ją atstatydinti, todėl surengiau šią apklausą ir tikiuosi liksime išgirsti.

Padėkime socialiai remtiniems VAIKAMS!

M.Lipnevič. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Padėkime socialiai remtiniems VAIKAMS! Daug socialiai remtinų vaikų noriai lankytų būrelius, tačiau jie ir jų tėveliai neturi tam lėšų. Padėkime vaikams realizuoti save mėgstamoje veikloje ir raskime padegogus kurie galėtų taippat prisidėti prie būrelių centro atidarymo. Ačiū Jums! [url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=28]Peticijos aptarimas[/url]

Mokinio teisė į tualetą pamokos metu

S.Grigonis. Adresuota: Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo Ministerija

Neseniai Lietuvos mokyklose buvo priimtas nutarimas, kad pamokos metu mokiniui draudžiama nueiti į tualetą . Į tualetą mokinys gali eiti tik tuo atveju , kai jis atneša lapelį su gyditojo leidimu . Norečiau kad Lietuvos žmonės pasirašytų tam , kad šis nutarimas būtu panaikintas ir mokinys bet kuriuo pamokos metu galėtu eiti į tualetą !

Kelkime atlyginimus

Ramunė. Adresuota: Lietuvos Respublikos Seimui, Vyriausybei ir Prezidentui.

Nežinau, ar juoktis iš to, ar verkti. Bet aš stebiuosi, kad mano mamos žodžiai pasitvirtino: mokykis kol gali, nes vėliau bus tik privačios mokyklos, nes neatsiras norinčių dirbti mokytojais... Ir klausimas, kodėl? Kodėl ankščiau dauguma vaikų svajojo tapti mokytojais, o dabar tokių atrasti - retenybė. Paklausta, kodėl taip yra? Gavau atsakymą: atlyginimas, tiesiog yra per mažas, kad atitiktų mokytojo darbą..

Kad atsistatydintų Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė

D. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Norėtume, kad Švietimo ir mokslo ministrė Roma Žakaitienė atsistatydintų iš savo pareigų. Priežastys: blogas pareigų vykdymas, nesuinteresuota Mokslo gerinime, išleidžiamos mokslo reformos yra visiškai absurdiškos, kuriose nėra daugybės svarbių punktų,į kuriuos privaloma atsižvelgti (pvz. mokslas neįgaliesiems, mokslo prieinamumas ). Susirūpinkime savo ateitimi dabar!!!

Mokykloms laisvą programinę įrangą

V.Astrauskas. Adresuota: Švietimo ir mokslo ministerija

Kodėl: [url=https://launchpad.net/baltix/+bug/29194]https://launchpad.net/baltix/+bug/29194[/url] Ką galime naudoti: [url=http://baltix.lt/]http://baltix.lt/[/url] + [url=http://mokslui.akl.lt/]http://mokslui.akl.lt/[/url] http://mokslui.akl.lt/ Kokia prasmė keisti programinę įrangą visose mokyklose: reikia kelti Lietuvos gyventojų kompiuterinio raštingumo lygį, kad suvoktu ką naudoja ir kuo tai pavojinga (dauguma net neįsivaizduoja, kad daugelyje namų kompiuterių, pirktų su įrašyta legalia programine įranga, yra išjungtos dauguma apsaugos sistemų , o apie kompiuterių su nelegalia operacine sistema saugumą net kalbėti neverta).