Elektros rinkos liberalizavimui NE


Parašų: 4
Paramos: < 20 EUR


  • Autorius: P. Kulvietis
  • Adresuota: Lietuvos Respublikos Prezidentas, Lietuvos Respublikos Vyriausybė, Lietuvos Respublikos Seimas
  • Parašai renkami iki: 2023-01-01
  • Kategorija: Ekonomika ir verslas

Prisidėkite prie šios peticijos:

Pasirašyti Pasidalinti Paremti

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių.

Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


Mes, Lietuvos Respublikos piliečiai, pasirašantys šią peticiją, esame PRIEŠ elektros rinkos liberalizavimą ir reikalaujame grąžinti galimybę visiems vartotojams ir toliau laisvai pirkti elektros energiją iš visuomeninio tiekėjo neterminuotai, o tiems, kurie jau spėjo sudaryti sutartį su nepriklausomu tiekėju - galimybę ją bet kada nutraukti ir nevaržomai grįžti prie visuomeninio tiekėjo.

Elektros rinkos liberalizavimas Lietuvoje neduoda jokios naudos, o įneša tik dar daugiau sumaišties visiems ir taip sunkiame pandemijos laikotarpyje. NEI VIENAS nepriklausomas tiekėjas nesiūlo pigesnės elektros energijos, nei vartotojams tenka mokėti šiuo metu. VISI siūlomi tarifai yra ženkliai aukštesni nei reguliuojami visuomeniniai tarifai. NEI VIENAS iš naujų nepriklausomų tiekėjų elektros energijos negamina, o ją tik perparduoda vartotojams už ženkliai didesnę kainą. Pagrindinis elektros energijos tiekėjas ir toliau liks ESO, tik dabar elektros energija bus perperkama ir perparduodama per papildomus tiekėjus, kurie iš to uždirbs. Ar to mums reikia?

Pasirašyti peticiją

Kiekvienas šiai peticijai paaukotas 1 EUR leidžia mums pasiekti apie 500 žmonių su peticijos žinute ir surinkti daugiau parašų. Paramą administruoja ne pelno siekianti organizacija VŠĮ "Peticijos". 100% paramos yra skiriama šios peticijos administravimui (teisinė konsultacija, viešinimas, agitacija, įforminimas, įteikimas adresatui, atsakymo paviešinimas).


Peticija gali būti panaudota politinėje ar partijų veikloje, teikiant siūlymus valstybinėms institucijoms.