Trumpesnės pamokos

246 PARAŠAI

Kategorija:

Šia peiticija noriu atkreipti Švietimo ir mokslo ministerijos dėmesį. Mokiniai mokosi apie 7-8 mėnesius į metus (atėmus atostogas). Pamokos trukmė yra 45 minutės. Dienoje būna maždaug 6 pamokos, t. y. 4-5 valandos mokymosi. Manau, kad šiai peticijai pritars dauguma moksleivių, nes siūlau pamoką trumpinti 5 minutėmis, t. y. pamoka truktų 40 minučių. Taigi siūlymas paprastas - trumpinti pamoką.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 Andrius
Būtų geriau nes mokiniai gale pamokos būna nevaldomi ir neklauso...
2 anonimas
Pritariu nes paskutinėse pamokose jau visi tik sedei niekas nebegalwoja tuo labiau nebesimoko
3 ieva*
labai ilgai trunka,per kai kurias uzmigti galima...jeigu buna 7 pam grysti 15h namo ar dar weliau...BE RYSIO!as uz
4 Giedre
Pritariu,nes mums mikiniams ir taip daug laiko truksta nespejam Visko padaryti..
5 aaa
zinoma gera ideja. bet geriau butu kad isvis mokslo metus sumazintu
6 daunai
mokykites ie dziaukites nesubrendeliai, gal dar po 10min sugalvosit mokintis, tinginiai jus!!!
7 LunaTiC
noreciau kad pamokos vktu trumpiau nes padaeres viska nieko neveiki
8 Pries
Mokytis reikia! as kasdien turedavau 7 pam. ir po 4-5h mokydavausi namie! Uztat turiu pagyrima atestate. Nesuauge , o jau spresti kazka nori. Pagalvokit pirma apie ateiti o ne pamoku ilgi.
9 Gerda
As moksleive ir tikrai yra labai sunku isbuti 45 min. pamokoje ;(
10 A.Saunoris
nu jo pvz man ketvertadieni 7 pamokos dar i kasi reik 3 valanda as gryztu po 2.35 o kaip man speti?ir isviso lb ilgai eina butu gerai kad butu po 35 minutes
11 L.Botyrius
Jus ka, visai jau atkvaitot? norit but bemoksliai bomzai, kurie po siuskliadezes ieskos maisto ir panasiai?? netingekit, ir nekurkit tokiu nesamoningu peticiju...
12 L.Šer.
+namų darbai, prie kurių sėdima kartais daugiau nei valanda (ypač su rašiniais). Manau, moksleiviai išties būna išvargę po dienos, tad pritariu peticijai.
13 gabe
atsibodo mokytis... ir dar namuose apie 3val sedim prie namu darbu...per daug...
14 E.Atroškevičiūtė
Tikra teisybė. Per dieną man dažniausiai būna 7 pam., o juk esu tik 6okė.
15 L.
Na, nemanau, kad tos 5 min čia ką nors pagelbės... Man tai tinka ir taip, kaip yra.
16 Austėja
grizus namo po 7 pam. jauciuosi tikrai pavargus, ir manau tos 5min sutrumpintos pamokos, nors kiek paveiktu, ir kekviena diena jausciausi geriau.
17 V.
man pylna wisokju burelju ir i wisus wos speju! sjutrumpinkim!
18 Danielius
butu lb gerai bet ir biski blogo yra todel kad maziau laiko kontroliniam darbuj butu
19 domante.N.
manau tikrai butu gerai jei sutrumpintu pamokas...;]
20 a
Lamos blt padaryt reikia kad po 2 valandas butu viena pamoka kad visa diena sedetumet sulese ir niekur neitumet vaikai. nuo ryto iki vakaro jum sedet mokykloj reikia.
21 kvailele
paziresim kas bus kai i universiteta istosi, vargsele mat. mokslas - duona, o ne darbas. matos kad mazvaike
22 g.l.
durna peticija, jei taip padarys, atsitiks peticija kad pamopkos trukto 35 min., po to 30 ir t.t. geriau, kad paliktu ta 45 min., duotu daugiau darbuy, tj gal tada atostogos padides ;DDD
23 Lina
nu tai aisku reikia trumpinti. Kiek gi galima sėdėt toj pamokoj...?
24 Greta
Jau taip mokinamės devynis mėnesius ir nori dar padaryti, kad ir dešimtą mėnesį būtume įkalinti mokykloje... ;[
25 NE!!!
O kas poto kitas durnelis 35 minutes 30 minuciu taip ir trumpes nesamone!!1
26 agne
jap. uzknisa jau rimtai ilgai sedet per pam. jau ir tai gryzus is mokyklos galva skauda
27 Aivariokas
aš pritariu jau net bloga buna sedint sesta ar septynta pamoka..
28 jolita
na taip ilgos pamokos tikrai vargina Bet ka reiktu daryti kai yra kontroliniai??? tada pamokos sutrumpejimas 5 minutem daug reiskia
29 Edvardas.R
Pritariu, ir taip daug mokomės ir daug namų darbų užduoda... Tai bent jau pamokas trumpesnes padarytu...
30 erica
sutinku nes man penktokei buna 7pamokos tai a6 griztu namo 3h nesamone

Atšaukti privalomą saviizoliaciją jūreiviams po reiso (615)

Pavardenis. Adresuota: Sveikatos apsaugos ministerija

Jūreiviai, grįžę iš reiso, kur išbuvo neturėdami kontaktų virš 2 savaičių neturėtų būti verčiami saviizoliuotis grįžę namo! Jūreivių gyvenimas sustojo kovo mėnesį, nes nuo tada vienas šeimos narys visuomet turi arba dirbti arba izoliuotis nuo šeimos, nuo kitų žmonių. Daugelyje ES šalių jūreiviai iš darbdavio gauna pažymą apie darbą laive, ir jiems neprivaloma saviizoliuotis. Prašome peržiūrėti saviizoliacijos tvarką jūreiviams, grįžusiems iš reiso.

Prieš Plungės rajono ligoninės, vaikų skyriaus uždarymą. (377)

Viktorija. Adresuota: Plunges rajono savivaldybes merui Audriui Klišoniui

Plungės savivaldybė uždaro Plungės rajono ligoninės, vaikų skyrių. Plungės rajone yra daug vaikų, todėl norime turėti savo rajono ligoninėje vaikų skyrių, kad nereiktu važiuoti į kitų miestų ligonines.

Uždrausti traukinių eismą Klaipėdos Rimkų pervažoje piko metu (328)

Karolis. Adresuota: Susisiekimo ministerija, Klaipėdos meras

Prasidėjus naujiems mokslo metams (tačiau ir atostogų metu) Klaipėdos Rimkų traukinių pervaža eismo piko metu (darbo dienomis ryte nuo 7 iki 9 val. ir vakare nuo 16 iki 18 val.) užsikemša dėl pastoviai reisuojančių traukinių. Mašinų kamštis nusidriekia virš dviejų kilometrų ir taip gaišinamas brangus žmonių laikas. Šios peticijos tikslas sustabdyti traukinių eismą ties Rimkų pervaža eismo piko metu (darbo dienomis nuo 7:00 iki 9:00 bei nuo 16:00 iki 18:00) val.

Sprendimo paversti bendrabutį socialiniu būstu Bukiškio k. stabdymas (122)

Artūras. Adresuota: Vilniaus rajono savivaldybės administracija, Lietuvos Respublikos seimas, Finansų Ministerija, LR Vyriausybė, Vyriausioji Tarnybinės Etikos komisija

Turto bankas nemokamai perduoda Bukiškio bendrabutį, unikalus Nr. 4198-5068-1012, 1N5/p, bendras plotas 2370,31 kv. m), esantį Vilniaus r. sav., Avižienių sen., Bukiškio k., Mokyklos g. 6. Vilniaus rajono savivaldybės administracijai. Dabar jame planuojama įrengti 38 socialinius būstus. Žmonių, kurie patiria socialines problemas, negalima segreguoti sukišant į vieną daugiabutį. Problema yra ne soc. būsto atsiradime, bet būstų koncentracijoje. Vilniuje yra ne vienas rajonas (pvz. Pilaitė), kuriame akivaizdu, kad didelė koncentracija žmonių, kurie turi tam tikrų socialinių problemų, nesprendžia problemų, netgi atvirkščiai - jas didina bei sukelia socialinę atskirtį. Tai yra pagrindinis integracijos trūkumas. Prašome, kad VRSA (Vilniaus rajono savivaldybės administracija) nedelsiant stabdytų sprendimo priėmimą ir inicijuotų viešą klausimo svarstymą. Taip pat prieš priimant sprendimus šiuo klausimu - jų detales derintų su Bukiškio bendruomene. Šis pastatas reikalingas bendruomenės veikloms, apie jo likimą nebuvo diskutuojama su bendruomene ar bent jau kaimynais. Mes jaučiamės nesaugūs, kai neturime jokios informacijos apie tai, kas vyksta aplink.