S.Paulikui - laisvės atėmimas iki gyvos galvos

Mes, žemiau pasirasę, reikalaujame:
- imtis griežčiausių priemonių kontroliuojant Skuodo policininko Sauliaus Pauliko, kuris įtariamas automobiliu mirtinai sužalojęs tris mažamečius, teismo proceso eigą;
- išimties tvarka skirti laisvės atėmimo bausmę iki gyvos galvos be galimybės išeiti į laisvę anksčiau.

NEUŽSIMERK, nes rytoj TU gali netekti savo vaiko ar anūko!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Julius Lia... Pritariu sitai peticijai - Lietuvai tokiu gyvuliu nereikia
2 ernestas bub... išimties tvarka skirti laisvės atėmimo bausmę iki gyvos galvos be galimybės išeiti į laisvę anksčiau
3 Becik ... tureciau ginkla nusauciau gaila tu vaiku ir dar sako kad jie kalti
4 Becik ... tureciau ginkla nusauciau gaila tu vaiku ir dar sako kad jie kalti
5 K.B. ... Ai.. Ir tai jam žiauriai nebus, juk mentas.. Jie visada išsisuka iš tokių situacijų..Pvz: Bl žmones invalidais padaro ir lygtinai baudžia, o senis puodus nupyzdino tai 10m davė. Eina nx..
6 L.K ... Gaidys cia tos peticijos neapsimoka rasinet ju nes pasirasineji o cia niekas nesikiaicia tai kas is to ? jus patys pagalvokit be reikalo pasirasinejat !!
7 Algirdas Ziu... As pries! juk policininkas ar paprastas kaimo jurgelis yra vienas ir taspats zmogus! kiti zmones jei partrenkia koki vaika ji tik parodo per zinias,paraso paskutiniam laikrascio puslapyje..
8 supratingas ... zinot zmones kai daug girtuokliu uzmuse ir ne po wiena zmogu suwazinedami ju jus nesmerkiat nepiketuojat prie policijos neprasot kad jie butu iki gywos galwos pasodinti, bet cia jau jis kitoks.
9 A.Pavardenis ... jeigu atimi kito zmogaus gyvybe TYCIA!!! tai ir tau turi buti atimta gyvybe... sesti iki gywos galvos
10 Tomas Ple... Ton nospres Lietovuos estatima, bet as pvz. palaikau, ka ons nosepelna magtinguos bausmies, mon tep vuodjes, ka kaliejms anam lege givuos galvuos butom pats tas.