Technologiju pamokose nuo 5 klases atskirti berniukus nuo mergaicius t.y. berniukai tegu pjausto lentas, o mergaites tegu TIK mezga,siuva, gamina valgyti ir pan.

80 PARAŠAI

  • G.I.
  • nuo 2008-06-01
Kategorija:

Sveiki. As esu 7-toke. Si pusmetį nekenčiu technologijų, nes man reikia pjaustyti lentas. Galiu pasakyt tiesiai šviesiai UŽKNISA! O apie savo technologijų mokytoją (vyrą) net nekalbu. Paprašai jo grąžta pakeist, o tas sako: išmokit pačios pasikeist.
Neblogas lygis ką? Be to prieš kelias savaites mano klasiokė susižalojo piršta, galima sakyt nagas "parėjo", ji sako mokytojui:
-Mokytojau, susimušiau piršta.
Mokytojas tyli.
-Mokytojau bėga kraujas, galiu pas sesutę?
Mokytojas nereaguoja.
Gerai, kad ji pati turėjo pleistro ir užsilipino ant žaizdos, nes būtų užsikretus kraują ir pan.
Be to technologijų kabinete (bent jau man ir mano klasiokėm) smirda žiauriai. Gerai,kad dabar jau mokytojas kabinete leidžai langa atsidaryt, nes seniau neleisdavo.
Dabar pjaustom su kažkokiais pjūklais geležinėm rankenom, mozoliai "užsideda" po kelių papjovimų, o apie lento nupjovima gal tada patyliu.
Nemanau,kad man kadanors savo gyvenime panaudosiu tekinimą, grąžto keitimą ar pjaustyma siaurapjukliu.
Pasirašykit už tai,kad jau nuo 5klasės mergaites ir berniukus skirtų į atskirus pogropius.
Ačiū.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras
1 anonime
pritariu. nors mano aukletojas geras ir visada visiems padeda.bet cia yra tiiikra tiesa. kam mums tu visokiu siaurapjukliu reikia? :D [oblt!as nemegstu siuliu ir valgio gaminimo] :D tai ka man rinktis
2 A.
Na, aš taip pat septintokė, tačiau mūsų mokykloje taip visada ir buvo. Bernai su medžiais dirba, panelės šiuo metu juostas pina. Taigi, manau reikėtų sukilti ne Lietuvai, o Jūsų mokyklai, ir bėdos nėr
3 A.Strumpyte
As tai nepritariu. Geriau visi ismoksta dirbti ir ta ir ta.
4 pieva
jus gal jau visai??reikia ir panom papjaustyt lentas.neidomu visa laika maista gamint, namie prisigaminam.oj nagas nuluzo.uzaukit.kas bus jei be vyro gyvensit?
5 Eljy
Ne! Berniukai turi irgi ismokti daryti valgyti, o mes (mergaites) kada tai ikalti vini. As is dalies jo, isdalies ne
6 :D
tai gal geriau pirstines butu uzsidet kad mazoliu nebutu xD ispaikusios mergos siais laikais...
7 anonimas
nu tikrai ir po velniu pasiskunde..prootelio ikrest tau reik.. oj man nepatinka mano mokytoja tai skundziuosi seimui kuriems tipo LABAI IDOMU IR ATKREIPS DEMESI I SITA PRASYMA.
8 Lope
pz debile kazkokia sukure sita peticija. matosi kad vaikas dar. nu merguzele pakentesi tu tas technologijas.. jei tavo mokytojas lopas nereiskia kad wisi tokie ir kad reik panaikint tas technologijas.
9 Lope
pz debile kazkokia sukure sita peticija. matosi kad vaikas dar. nu merguzele pakentesi tu tas technologijas.. jei tavo mokytojas lopas nereiskia kad wisi tokie ir kad reik panaikint tas technologijas.
10 Andrius
išbaninkit vaikus iš interneto jau senai sakiau. Reikia drausti tokias peticijas. Mano klasiokas per lietuvių pamoką BEZDĄ aš nebenoriu lietuvių pamokos nes ten smyyyyrda ir man alergija
11 Ausra
Jau jega butu jej wisus metus mergaite butu pas 'moteri' ;DD
12 Kamilė
Nu pvz aš manau, kad reikia viską pabandyt. Kas žino ko gyvenime prireiks :D Man tai ten kartais smagu buna papjaustinėt :) bet kartais jau geriau pasiuvinėt :P
13 V.Pavardenis
na ir peticija :D:D:D tegu merginos zino, kas reiskia buti vaikinu ;)
14 Rosita
aisku,kad butu geriau. puiki nuomone, manau,kad G.I. gerai darai,kad y seima siunti;)))
15 Drieze
nu joa, musu mokytojas tai ne y tulika neisleidzia ;DD
16 gailė
taip visiskai pritariu man ten alegija kyla nuo dulkiu visur vieno cm sluoksnis!!!
17 Doliukas*Simpatule;p*
Nu va tiesiai sviesiai zinau as ta mokytoja Bigsmaukas kaskoks..;/
18 Egle
nes dauguma vaiku nori rinktis tai kas jiem patinka o ne tai kas yra liepiama
19 ;D
tikrai ir paciai G.I. nusibostu tik megzti virti ar nerti ar siuvineti, manau gerai kaip ir yra, o cia tai reikia eit pas direktore ir pasiskusti del darbu mokytojo, paskirstymas nieko nepakeis.
20 Greta
Tik šiais metais mums technologijų pamokos kartu. Bet pas berniukus į darbus eiti yra siaubinga. Ne panom pjaustyt su siaurapjūkliais ir pan.
21 Greta
Tikrai pritariu tam. Dabar esu aštuntokė. Trejus metus mergaitės buvo atskirtos nuo berniukų,tik mokslo metų gale apsikeisdavom darbais. Tikrai siaubinga. O tie mokytojai dar ir patvirkę būna nemažai.
22 Astė
nuo penktos klasės ankstoka, bet vat kai vėliau, kad nereikėtų apsikeisti... du metus iš eilės kaip no apsikeitimo išsisukam xD
23 e.rindus
O tai eikit i normalias mokyklas ir viskas gerai. pas mus mokykloj buvo ir yra viskas atskirai ir jokiu nesamoniu :D
24 aaa
eik tu nachui geras :D nu ir vaikai durni siais laikais. reikia uzdrausti rasyti peticijas nepilnameciams nes visai isnaglejo. seimui skundziasi del pamokos :DDDDDDD