Kino teatro!

253 PARAŠAI

  • A.D.
  • nuo 2009-02-22
Kategorija:

Atkurkit Mažeikiuose kino teatrą. Juk salė tebėra, ekranas irgi. Visas jaunimas nori kino teatro.

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Kristina B... norim kino teatro kažkokie atsilikeliai čia tie mažeikiai nu nebesvaik seniune mum reikia kino teatro....
2 Vardene p... tai kai kino teatras buvo gal reikejo i ji eit>? :))) ir po to verkiat kad nera jo nors aptys pora kartu i metus ejot.. bankrotavo juk, dabar manau kino teatruji sekme garantuota tik pora menesiu..
3 Vilius F... Visi mažeikiečiai išsiilgę šios pramogos, todėl prašome jūsų restauruoti mūsų senąjį kino teatrą. Tikrai nepasigailėsite.
4 Karolis J... Mažeikiai, kaip nešlifuotas deimantas. Žmonių daug, kino teatro nėra. Gal padėkime ta deimanta nušlifuoti !!
5 Erikas P... Buvome apie tai galvoje. Taciau investicijos reikia nemazos. Ir vargu ar atsipirktu visa tai, nes uz bilieta max 10lt butu galima prasyt. O su tokia kaina tik i bankrota privestu.
6 Edvinas K... Ech, politikai... per rinkimus nesugebėjote ''pažadėti'' kad atidarysite kino teatrą mūsų mieste... :)
7 Danielius P... Mažeikiuose tikrai nėra daug pramogų, kino teatras nors tikrai paįvairintų. Manau nemaža dalis žmonių tikrai eitų su mielu noru.
8 Lukas S... Tikrai reikia kino teatro!Norime eiti! Teatras, gal sumazes visokiu sudu gatvese, nesj aunimas bus uzimtas
9 Šarūnas P... Tikrai reiktų kito teatro Mažeikiuose,atsirastų daugiau žmonių kurie ne vien namuose sedėtų o ir po miestą pasivaikščiotų,ir žinoma - nauja meilė,užplūsta žiūrint,kokius siaubo filmus,ar net meilės