Pedofilijos byla.IŠVALYKIME TEISĖSAUGĄ, NUTEISKIME KALTUS!

0 PARAŠAI

Kategorija:

Pasirašykime už tai, kad pedofilijos byla būtų pradėta tirti nuo taško A.
Už tai, kad būtų iš naujo peržiūrima kiekviena smulkmena ir kiekvienas kiekvieno dalyvavusio tyrime "pareigūno" galimas neveiksnumas, kiekvienas jų painiojimasis faktuose, aplaidžios klaidos, ar galimai tyčia nuslepiami faktai.
Už tai, kad būtų ATNAUJINTI KALTINIMAI visiems įtariamiesiems, peržiūrimos visos byloje galimai esančios spragos... Už tai, kad D. Kedžio mirtis nebūtų paversta spektakliu (kas kaip tik ir yra daroma pateikiant ekspertų išvadas apie savaiminę mirtį), UŽ TAI, KAD BŪTŲ IŠAIŠKINTA TIESA.

Sunku patikėti, kad Lietuvos teisėsauga gebėtų ištirti šią bylą. Gėda mūsų šaliai, bet panašu, jog be kitų šalių specialistų įsikišimo čia nepajudės niekas.. nes kur nepasisuksi, ten - ranka ranką plauna..Gerb. ŠALIES VADOVE, Nelikite abejinga šiai istorijai, kuri taip sukrėtė Jūsų vadovaujamos šalies tautą!

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Tomas J... Nepritariu. Tirti vėl nuo taško A - būtų vilkinimas. Ir taip daug laiko praėjo.
2 T. S... jauciu panieka zemei kuria vaikstau, del to kas ja valdo, bet didziuojuos budamas lietuviu, del zmoniu kurie ja vaiksto.
3 Irena L... Tikiu kad Lietuvos respublikos Prezidente su Lietuvos zmonemis
4 R.Zilinskiene ... Uz Lietuva su ateitimi, nes vaikai musu ateitis- Apsaugokime Juos!!!
5 Aurelija.R ... Negalima mergaites grazinti motinai, pradeti byla is naujo ir vykdoma nepriklausomos tarnybos
6 Jonas M... Prezidente, tauta tikisi Jusu pagalbos! Nebukit abejinga! Padekite sunaikinti pedofilu klana!
7 Paulina ... kodel sitaip tyciojamasi is vaiko>kuo jis taip nusikalto?
8 A,Jasinauskiene ... Jokiu budu negalima atiduot mergaites stonkunaitei,kas ji per motina jei istisai meluoja.as uz Venckus
9 Asta G... negalima mergaites grazinti tokiai motinai , tai baisu, Mergaite pasake kad nenori pas mama , kodel neatsizvelgiama i vaiko norus, ar ji nezmogus?????
10 Rūta A... Noriu gyventi saugioje Lietuvoje, kurioje būtų vietos teisybei, o ne korumpuotų klanų savivalei
11 Vytautas R... Vaikai prievartaujami tūkstančiais,o Prezidentūroje štilis.Dėl ko mes išrinkome Prezidentę,nebesuprantu.Ir ką ji atstovauja.
12 Andrius Š... kova su vėjo malūnais... iš žinosi kieno čia kiek rankos suteptos? iš kur žinosi ar į tą žmogų kreipiesi? yra pasaulinio klano luomas ir yra paprastų žmonių luomas...
13 Martinez X... Viva kontraband! El kokaine un prostitutas, Vivo mexico!!!
14 Edita B... Uz saugia ir ramia vaikyste!Kalti privalo buti nuteisti.
15 Jozas ... Baisi musu gimine. Kokie dallykai vyksta. Butina Reforma valdzios atzvilgiu
16 S.Nicoleta ... respect for Darsyus Kedys. if I would be a parent I'd do the same thing
17 viktorija s... visus tuos kriminalistus,mentus ir visa kita ta pedofilu gauja kuri bijo but iskelkta i viesuma padaryt to spektaklio pajuokos objektais. AS UZ KEDY!!
18 Simona ... Mes (pasak andriaus uso - tvariai) tikime logiskais paaiskinimais, o ne 100ais skiritngu versiju, keiciamu kiekviena savaite - pagal visuomenes reakcijas. Teisingumas yra vienas.
19 Aurimas U... Noretusi nors karta pamatyti teisybe lietuvoje !!!!
20 Daiva V... Gana teisėsaugininkams tyčiotis iš savo šalies piliečių, kuriems turėtų padėti išsiaiškinti tiesą, o ne tarnauti klanams.
21 Daina ... Uz Drasiu, jo dukrele ir teisybe!!! Nebukime abejingi.
22 Katrin ... kodel daromas ''cirkas'' is Kedzio zmogzudystes.Reikia nepriklausomo eksperto is uzsienio-lietuvos ekspertai tik ir laukia kas daugiau pamokes..nejau to S... niekas negali pabaigt.naikint pedofilija!!
23 Inga K... turi buti istirti net maziausia smulkmena, Lietuvoje klesti labai korumpuotas teisesaugos klanas; prokuratura "valyti" is pagrindu
24 Dzelinga M... taip,turi viskas buti isaiskinta,uztenka mulkinti zmones,kur akivaizdi tiesa
25 R. G... Tikiu kad DRASIUS buvo teisus!Bet gaila kad cia LIETUVA...
26 Juozas V... Kur pedofilai praejo,ten galai niekada neislys!Latvijos pavyzdys!
27 Violeta R... "Negalima tikėtis, kad viskas išsispręs savaime arba GERA valdžia tai padarys už mus" A.Matulevičius "Valstybės valdymo užkulisiai".
28 Vaida A... korupcija,engimas,zmogzudystes,isnaudojimas,pedofilija ir t.t....Dieve padek Lietuvai!!!Cia baisiau nei karas ir maras kartu sudejus...
29 Daiva R... kad butinas uzsienio isikisimas - cia tai jau faktas
30 Darius Z... Drasius pazadino zmones is sovietinio miego ir aiskiai parode,kad reikia kovoti pries ta oligarchija,kuri labai giliai isiskverbus i Lietuvos zeme