Pedofilams NE

0 PARAŠAI

Adresuota: Prezidentė
Kategorija:

Kasdien augantis skurdas, nedarbas, vis mažėjančios pensijos ar motinystės pašalpos tampa nereikšmingomis smulkmėmis, kuomet mūsų, kadaise taip gražiai Maironio apdainuotos, Lietuvos teisėsauga uoliai gina tuos, kurie drįsta skriausti pačius silpniausius – mūsų vaikus.
Daugiau nei prieš metus ne tik mūsų šalies, bet ir užsienio žiniasklaida pirmąsyk paviešino dabar jau amžino atilsio atgulusio Drąsiaus Kedžio ir jo, dar tuomet penkiametės dukrytės, istoriją. Ši, ilgą laiką, anot Drąsiaus, buvo tvirkinama ir skriaudžiama Lietuvoje įtakingų žmonių, o viso šio niekšingo ir skaudaus įvykio iniciatore, liudininke ir stebėtoja buvo, regis, pačiu artimiausiu žmogumi mergaitei turėjusia būti, mama L.Stankūnaitė.
Ilgos ir bemiegės naktys, dar sunkesnės dienos bėgo, tačiau ledai taip ir nepajudėjo iš vietos: byla vis sprendžiama, o bet koks iš jos išniręs faktas, bet koks Lietuvos teisinių institucijų priimtas sprendimas liudija ne tėvo, kuris taip uoliai gynė savo mažametę dukrą, bet mergaitės mamos, L.Stankūnaitės, bei mergaitę tvirkinusių (A.Ūso, Aido,kurio tapatybė lig šiolei nežinoma, J.Furmanavičiaus) naudai.
Jie visuomėnę laiko aklais. Jie ją laiko kvailais. Jie, luošindami silpniausius, užtardami tuos, kuriuos taip smerkia visas pasaulis, kartu luošina ir mūsų valstybę, kurioje pamažu žmonės praranda pasitikėjimą ne tik vieni kitais, bet ir teisingumu.
Neleisk, kad šalyje įsigalėtų suirutė. Neleisk, kad blogų dėdžių „sysalai“ įstrigtų amžinai atmintin ir tavo vaikui. Niekada nežinai, kada tokia nelaimė palies tavo artimą. Nebūk abejingas – pasirašyk peticiją prieš šią neteisybę, sakyk NE! pedofilams!

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Romas Kal... BŪDAMAS MAŽAMETIS 2-4 METUKŲ IR PATYRĘS MOTERS PEDOFILĖS VEIKSMUS SAVO ATŽVILGIU, AŠ PO DAUGELIO METŲ PUIKIAI ATSIMENU KAS BUVO. SAUGOKITE MERGAITĘ IR JOS MOTINĄ, VĖLIAU JOS PAPASAKOS KAS IR KAIP BUVO
2 Vida ... Lietuvoje teisėsauga neveikia.Visiška anarchija.Baudžiami tik paprasti žmonės, turtingieji niekada nebuvo nubausti. Baisu gyventi tokioje valstybėje. Todėl ir emigravo pusė Lietuvos.Lietuvis išliks ti
3 Dovile ... Saudyt pedofilus kad nei vieno slunkio nebutu!!!!!!!
4 Arnas ... Zudyti visus pedofilus, nesamone darosi dabar Lietuvoje... Jei kuo galeciau padeti parasykit padesiu, nors ir akmenimis uzmetyti ta USA ar Stankunaite.. nes normalus zmones taip nedaro..
5 vytautas ... kaip juos nesioja lietuvos zemele,pedikus prakeiktus
6 Edgaras Gur... uzuojauta DRASIAUS KEDZIO artimiesiams ,jei tvarkos nera - ja reikia daryti patiems,visiskas palaikymas,tvarka bus!!!!
7 A.MILEVIC ... ne pedofilams. musu salyje su tokiais istatimais greit ne tik geju eitines bus o ir pedofilai zigiuos
8 jovita mat... zmoes kovojo uz laisva lietuva..tam,kad musu atzalas skriaustu savi?atsibuskit
9 Darius Čer... keistai atrodome, kai pedofilija įvardinama, kaip nesunkus nusikaltimas... panašu, kad esame azijatai savo mentalitetu... gal visgi reikėjo pralaimėti Žalgirio mūšį...
10 Danguole Bal... Atejo laikas,kad priversti esame isvykti is Tevynes,ir gyvenant svetur,tapo geda pasakyti,kad esame is Lietuvos.Paprasti anglu zmones reiskia mums uzuojauta,kad musu valstybeje vyksta tokie dalykai!