280 PARAŠAI

Adresuota: Egmont Lietuva
Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 olealifar
2020-09-20 / 04:40
[url=http://mewkid.net/when-is-xuxlya/]Amoxicillin 500mg[/url] Amoxicillin 500 Mg aan.peai.peticijos.lt.pro.eu http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
2 exawseiv
2020-09-20 / 04:10
[url=http://mewkid.net/when-is-xuxlya/]Amoxicillin 500mg Capsules[/url] Amoxicillin mtr.mbyq.peticijos.lt.kvs.fk http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
3 elzadixa
2020-09-20 / 03:39
[url=http://mewkid.net/when-is-xuxlya/]Amoxil Causes Gallstones[/url] Buy Amoxicillin Online qlk.acuv.peticijos.lt.rgc.fg http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
4 umetpucujoveg
2020-09-20 / 03:08
[url=http://mewkid.net/when-is-xuxlya/]Amoxicillin 500mg Capsules[/url] Amoxicillin 500 Mg kvr.gvjs.peticijos.lt.xta.ha http://mewkid.net/when-is-xuxlya/
5 Danas
2019-08-29 / 21:16
6 Vardenis
7 Giedrius
Šalin visokius digimonus ir transformerius. Gražinkit vaikam ančiukus ir vėžliukus!
8 Mantas
Noriu kad Donaldas būtu toks pat koks seniau buvo=]
9 Adomas
10 mAtTiS116
11 Inga
!!
12 Algirdas
13 Rokas
14 Gedvinas
15 ulbertis
Noriu senojo donaldo, peliuko mikio. tu geruju komiksu , apie giminaicius , lobiu ieskojimus ir seima , kaip pavyzdziui budavo per kaledinius numerius. nenoriu , kad psl butu uzpildyti slamstu... !!!
16 pavardeniux
Grazinkit donalda! Tuos legendinius komiksus , piestus karlo barkso!!
17 Paspiktinusi
Jei leidėjai mato šią peticiją,kreipiuosi į juos.Daugiau nebepirksiu savo vaikams Donaldo,nebent sugrįžtų senieji geri priedai.Nusibodo niekai,juos išmetam.Kur dingo tikrasis Donaldas?
18 Rokas
19 Deimantas
Noriu senojo Donaldo! Noriu priedų, susijusių su Ančiogala, o ne menkniekiukų
20 Edgaras
21 Linas
22 Jonas
23 J.
24 Andrius
Pritariu.
25 Linas
kazkada zurnalas buvo tikrai geras, pirkdavau visus numeriu dabar karta per metu nusiperku paziuret ka ten gero tai kazkaip truksta peticijoj isvardintu dalyku
26 Ilona
noriu tikrojo DONALDO
27 Matas
UŽ TIKRĄJĄ ANČIUKO DONALDO KOMIKSŲ DVASIA!!!
28 sandra
esu nusipirku tik 2donaldus o is biblioteos emiau 4 maniau fainas brangus zurnalas.pamaciusi peticijas isigilinau izurnala ir supratau kad nieko gero ten.isdaviau naminuka su donald ir vel ji lb megst
29 Danas
Sugrazinkit tikra mickey mouse
30 M.Sernas

PRIEŠ NAUJO POLIGONO STEIGIMĄ VAKARŲ LIETUVOJE (527)

Jurgita. Adresuota: Krašto apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai, LR seimas,

Brangūs Lietuvos žmonės, kraštiečiai, VIENYKIMĖS ! Greit visa Lietuva taps vienu dideliu poligonu ! LR Krašto apsaugos ministerija Lietuvos Respublikos teritorijos Bendrajame plane (Lietuva 2030m.) numatė galimybes steigti naują poligoną Vakarų Lietuvoje : Akmenės r., Telšių r., Mažeikių r. ir Šiaulių r. teritorijose. Pasak viceministro E. Misiūno „Geopolitinė situacija mūsų regione išlieka nepakitusi, yra stiprinama mūsų kariuomenė, į pratybas atvyksta NATO sąjungininkai, todėl tinkamam karių rengimui reikalingos papildomos teritorijos treniruotėms“. Mūsų manymu, jau pakanka esamų poligonų Lietuvoje ! Planuose numatomos kelios galimos teritorijos poligono steigimui. Valstybės poreikiams bus nusavinami ūkininkų dirbamų žemių plotai, privačia nuosavybe valdomų miškų plotai, kurie bus ir kertami, gyvenami namai, kurie bus griaunami. Neatmetama galimybė, kad ateityje poligoną gali plėsti. Mes prieštaraujame tokiam galimam poligono steigimui mūsų krašte ! Todėl mes ginsime savo teises, savo protėvių žemes, atsiminimus, mes norime gyventi savo žemėse, jas dirbti, kurti, auginti vaikus ir čia mirti. Mes norime būti saugūs ir ramūs savo namuose! Mes čia gyvename, čia mūsų namai !

UŽDARYTI Kauno MBA (228)

Arūnas. Adresuota: Aplinkos Ministrui

Kauno MBA įmonė nuolat skleidžia smarvę Ramučiuose, Palemone, Kauno m. Dainavos rajone. Įmonė išrūšiuoja tik 1% atliekų, o niekam nereikalingos išrūšiuotos atliekos mėnesiais sandėliuoajamos įmonės teritorijoje, paverčiant teritoją sąvartynu mieste. Įmonėje sumontuotas biologinis įrenginys neatitinka aplinkosauginių tikslų - rūšiuoti atliekas, neteršti ir tausoti gamtą. Sumontuoti biologinių atliekų įrenginio filtrai nepaėgūs filtruoti. Iš biologinio atliekų rūšiavimo įrenginio sklindati smarvė galimai kenskimga aplikai ir čia gyvenantiems žmonėms kelia sveikatos sutrikimų - šleiktulį, vėmimą, galvos skausmą ir panašiai. Šios įnonės išlaikymas kiekvienais metais kainuoja 9 mln. eurų iš mūsų visų kišenių. Gruodžio 31d. baigiasi 5 metų ES lėšų įsisavinimo laikotarpis, tad MES, GYVENTOJAI, REIKALAUJAME visiškai stabdyti KAUNO MBA veiklą, kaip kenksmingą žmogui ir gamtai, kaip su nepasiteisinusia technologija ir ekonomiškai nenaudingą visuomenei objektą.