Peržiūrėti visas suimtų teisėjų bylas

3 PARAŠAI

Kategorija:

Pastaraisiais metais aš, kaip ir dauguma Lietuvos žmonių, dažnai buvau nustebinama itin keistais teisėjų sprendimais. Temidės atstovai nevengdavo skirti švelnių bausmių sunkių nusikaltimų vykdytojams, tyrimai dažnai patekdavo į aklavietes ar būdavo stabdomi, numarinami. Dabar paaiškėjo, kodėl.

Šią savaitę buvo suimti 8 aukšto rango teisėjai, taip pat keli advokatai, biuruose atliktos kratos.

Akivaizdu, jog STT pareigūnai ilgus metus juos sekė ir galėjo surinkti nemažai įrodymų.

Jei įtarimai pasitvirtins, ką tai reikštų? Ogi tai, jog švelnūs nuosprendžiai prievartautojams, žmogžudžiams bei kitoms visuomenės piktžaizdėms galėjo būti įtakoti pinigų ar kitų dalykų. Reikalauju kuo greičiau peržiūrėti visas bylas, prie kurių nagus buvo prikišę korumpuoti teisėjai ir advokatai, galbūt dar nebus vėlu atstatyti teisybę.

Pasirašyti peticiją

Pilnos moksleivių vasaros atostogos

D.K. Adresuota: Lietuvos respublikos seimas

Kreipiuosi į visus moksleivius ir jų tėvus. Pasirašykite peticiją, kad mokslo metų pabaiga baigtųsi gegužės mėnesio pabaigoje, o ne užimtų papildomai dar vieną mėnesį (birželį) . Juk mokslo metai turėtų trukti 9 mėnesius, o atostogos - tris. Nemanau, kad moksleiviams patinka papildomą mėnesį sėdėti mokyklos suole ir nieko naudingo nedaryti... Juk birželio mėnesį prasideda įdomiausios stovyklos ir kitos veiklos, į kurias tikrai dauguma nori vykti, dalyvauti, tačiau negali, nes dar reikia eiti "mokytis" , nemažai mokinių tiesiog "pabėga" ... Taigi, pasirašom visi kas sutinka šią peticiją, kad mokslo metų pabaiga įvyktų gegužės mėn. pabaigoje, galbūt į tai atkreips dėmesį LR Švietimo ministerija.

Smurtui prieš gyvūnus - ne!

M.Mažonas. Adresuota: Lietuvos Respublikos seimas

Aš manau, reikia vieną dieną a visiems stoti savo miestuose ir pradėti rimtus darbus, streikus, vieną kartą šalyje turėtų liautis tai! Tik nuo mūsų pačių viskas priklauso, kaip mes kovosim už tai, kodėl yra skriaudžiami gyvūnais, kurie yra bejėgiai už mus? Kodėl mes, GYVŪNŲ MYLĖTOJAI, negalime imtis ineciatyva išeiti į gatves, parodyti mūsų šalies trūkumus įstatymuose, gyvūnai be jegiai prieš žmones ir nieko kalti, kad yra visiškai psichiškai nesveikų žmonių, kuriems iš rašoma bauda 20€, dėl ko bausmės nėra SUGRIEŽTINTOS?? Kasdien pilna naujienų kaip susidorojama su gyvūnais, užmušami, išmetami į gatves, nunuoditi, vieną kartą užtenka būti Facebook filosofais, o išeikim į gatves ir parodykim kad mums gyvūnai, šeimos nariai. Aš vienas, o vienas to nepadarysiu, tad siūlau prisijungti prie manęs ir išškovoti griežtesnius įstatymus Lietuvoje už gyvūnų kankinimus!