49 PARAŠAI

Kategorija:
# Vardas Komentaras
1 Irena (Vilnius)
2021-08-05 / 12:41
As negaliu skiepitys nes aukstas trombocitu kiekis ,bet esi pries psichologini spaudima,prievarta ir grasinimus
2 Edita
2021-08-04 / 22:20
Aš prieš priverstinį skiepijimą!!!! Tai žmogaus pasirinkimas. Ir su Covid skiepais žmonės suserga tai kokia esmė skiepytis!!!! Tai šiurkštus žmogaus teisių pažeidimas į pasirinkimo teisę!!!!
3 Rita
2021-05-12 / 23:02
Kategoriskai pries priverstinį vakcinavima. O M. Merai, turi but patraukti baudzimon atsakomyben ir but nubaust, nes neturi med, isilsvinimo, ir aiskina, kad visi turi masisksi testuotis ir vskcinuotis. Nusikaltelius y Niunberg, teismą
4 Mindaugas (Marijampolė)
2021-05-01 / 18:52
Help and please learn from The best (so far) over 30 arguments and updated Summary of: *uncovering Faucism agendas, *mRNA vaxx threat of GMO to Humanity, *Teams legally challging scamdemics situation: NoJabForMe.info I also noticed, once a person is aware of still culturally and widely accepted Speciesism (racism against other species) and goes Vegan for ethical reasons, ,it makes him way easier to identify this "Covid-1984" Scamdemics... -,To Your Health T.me/MindaABeVegan
5 Linara
2021-04-18 / 20:53
TAI - MASINIO NAIKINIMO VAKCINA !!! Tai sistemingai įteisinama prievarta, sustabdykite juos!!! STOP - REPRESINEI VALDŽIOS SAVIVALEI !!! STOP - LIETUVOS ŽMONIŲ KASDIENIAM TERORIZAVIMUI IR GĄSDINIMUI, PRISIDENGIANT DIRBTINAI SUKURPTA "Covido Pandemijos" MELO PROPAGANDA!! STOP PRIEVARTAVIMĄ SKIEPYTIS, TESTAVIMĄ, VERGO KAUKIŲ DĖVĖJIMĄ IR VISUS ABSURDIŠKUS RIBOJIMUS, VERSLO, PREKYBOS VIETŲ UŽDARYMUS - KURIE REIŠKIA FIZINĮ, PSICHOLOGINĮ, IR EKONOMINĮ LIETUVOS VALSTYBĖS GENOCIDĄ !!
6 Neskelbiama (Vilnius)
2021-04-09 / 21:57
Aš prieš priverstinį skiepijimą nuo covid-19, prieš skiepų pasą. Paskiepytas žmogus gali užsikrėsti, susirgti ir perduoti virusą aplinkiniams. Priverstinio skiepijimo įvedimas vardan visuomenės sveikatos - yra apgavystė. Tai yra tarnavimas farmacininkams ir daugiau nieko.

Kad Skinderiškio dendrologiniui parkui būtų suteiktas Kęstučio Antano Kaltenio vardas (64)

Laura. Adresuota: LR Aplinkos ministerija

Kėdainių rajono savivaldybės Krakių seniūnijos seniūno Ernesto Barčo iniciatyva renkami...

II pakopos pensijos paveldėjimas

Jevgenij. Adresuota: LR Seimas/LR Vyriausybė

Lietuvos Respublikos pilietis ar kitų šalių piliečiai turintis leidimą gyventi...