Rūkymas NE!!!

154 PARAŠAI

Kategorija:

Prieš rūkyma NE!Aš esu moksleivė ir ar tai normalu, kad mano klasiokė rūko? manau, kad ne juk ji tik 5-toje klasėje....mano šeimoje visi rūko ir aš turiu su tuom susitaikyti....tai pat tie dūmai labai kenkia negi nieks nesupranta, kad jei jūs parašysite ant tu cigarečių pokelių, kad rūkymas blogai jis kenkia ar panašiai ar tai galvojat padės?aišku, kad NE rūkantieji jaučiu, kad net neperskaito kas ten užrašyta.....kodėl negalima tiesiog panaikinti cigaretes? juk visiem bus geriau dauguma žmonių bus sveiki ir ilgiau gyvens!aš labai prašau atkreipti į tai dėmesį VISUS!

Ir įpatingai rūkantiesiams pagalvokit jums bus geriau jei jus atsikratysite to šlamšto!ir dar prašau atkreipti dėmesio moksleivius: jei jūsu tetis, mama ar jie abu rūko pabandykite juos atkalbėti, kad jie nerūkytu labai visų praušau pagalvokit apie tai!

[url=http://www.peticija.lt/forumas/viewtopic.php?f=3&t=53]Peticijos aptarimas[/url]

Pasirašyti peticiją

# Vardas Komentaras Miestas Pasirašymo data
1 Zana ... Rukymas kenkia! Panaikinti rukymus salia universitetu ir viduje, kavinese, baruose darykit ka nors...
2 A.Birzinis ... blet niekas nevercia rukyt, nenori ir nerukyk.. as kai noriu tada ir rukau...
3 D.M. ... Nekenčiu rūkančių. Aš 6 klasėj. Mano klasėj yra visokių žmonių seniai pusė rūkė dėl mados paskui metė. Viena mergaitė rūko ir toliau ir nori bandyti "kai ką" daugiau.. ne - negerti ://
4 Gabija Ker... Aš manau, jog tai nebūtų gerai, žmoniem būtų per sunku, tada jie neišvengiamai gertų.
5 B.Deimantas ... nerukykime nes as pradejau ir ypratau ir negaliu atprast
6 devyni ... Atkreipiu demesi, kad sia petecija parase 5toke, t.y. maza kvaila mergaite
7 Izabela ... nemanau kad i tokia peticija atsizvelgtu cigareciu gamintojai
8 nepasirasau ... Nesamone! Negalime drausti! Cia kiekvieno apsisprendimas! As nerukantis ir mane taip pat erzina rukaliai, bet cia ju reikalas... Kai ruko nebunu prie ju ir tiek...
9 V.Ramanauskas ... rukymui - ne. kenkia sveikatai. uzhdraukit ishvis pardavinet paprastuose prekybos centruose
10 Jooozas ... nu maai tavo klasioke galetu nerukyt bet kurie vyresni mest tikrai sunku jei atimtu butu dar blogiau(gal net maištautu zmones)